Звели мене з розуму «КАРІ ОЧІ»: пологівських пенсіонерів зухвало ошукують шахраї

0
134

Днями до редакції звернулася 80-річна мешканка Поліг Надія Іванівна, яка розповіла свою гірку історію, пов’язану із  препаратом “КАРІ ОЧІ”. Заливаючись слізьми, старенька розповідала, як стала жертвою безжалісних шахраїв та, не замислюючись, віддавала чужим людям за сумнівні капсули шалені гроші, які зі своєї та чоловікової пенсії відкладала на «чорний» день.

– Все почалося з того, що ми з дідусем почули по радіо оголошення про цілющу силу препарату «Карі очі», які можуть вилікувати катаракту та глаукому. У мене катаракта, у діда мого – глаукома. Для нас це був шанс знову побачити світ у всіх його кольорах. Тому, порадившись між собою, ми набрали номер телефону, який передавали по радіо. Відповів лікар Роман Петрович Савчук. Одразу розпитав, що нас турбує, які проблеми із зором і т.д. Запевнив, що їхні ліки мають над-можливості і роблять людей зрячими, – розповіла Надія Іванівна.

Ось тільки початкова ціна на диво-препарат одразу злякала пенсіонерів. Мова йшла про 17 тисяч гривень.

– Коли я сказала, що для нас це дуже дорого і відмовилася замовляти «КАРІ ОЧІ», Роман Петрович відповів, що зараз зателефонує до Рената Ахметова і спитає в нього, чи можна продати препарат дешевше. І буквально за десять хвилин передзвонив нам і повідомив втішну новину – Ренат Ахметов дав добро! Тож, ліки можна придбати за супер-ціною 10 тис. 400 грн., – продовжила розповідь Надія Іванівна, час від часу витираючи очі хусточкою….

Передзвонила відразу Роману Петровичу і доповіла, що товар отримала і гроші заплатила. Тільки запитала, чому фірма київська, а везли із Дніпропетровська. «Так це ж ми літаком доправляємо ліки у Дніпропетровськ, а звідти розвозимо по замовленню!», – відповів їй шахрай-«лікар». Жінка, яка багато років пропрацювала вчителем, повірила і в Рената Ахметова, і в літак, який їй переправляє ліки із столиці ледь не під хату…

– Ми з дідом подумали, що, як на двох, то 10 тисяч гривень не так вже й дорого. Три пляшечки йому і дві мені: «КАРІ ОЧІ» та «Флексарт». Почали приймати ці капсули, але покращення не помічали. Знову ж набрала Романа Петровича, мовляв, не лікують ваші ліки. А він і каже: «Закип’ятіть води із декількома листочками лаврового листя і днів десять пийте замість простої води». Що ми й зробили. Пили, пили та й почали непокоїтись, адже ані капсули, ані вода з листям не покращували наш зір. Знову набираю цього Савчука.  А він говорить мені: «Я чесна людина, ви мені маєте вірити!». Ось тільки не згадав, що рекомендував пити настоянку на лавровому листі. Питає мене: «А до чого тут лаврове листя?».

Продовження історії читайте у свіжому випуску газети на 7 ст. Наш журналіст описала історію ще однієї пологівчанки, яка віддала шахраям 40 тисяч гривень. Сподіваємося, що наш матеріал відкриє очі пенсіонерам, і вони не будуть так сильно довіряти рекламам та обіцянкам! Шановні пенсіонери, частіше розповідайте дітям та онукам про свої проблеми та не ігноруйте їхні поради.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут