Як пологівський волонтер ощасливив жінку-військовослужбовця (фото)

1
36

Спочатку війни на сході нашої держави мені доводилося спілкуватися з багатьма військовослужбовцями, волонтерами. Завжди дивувалася і захоплювалася їхньою відважністю, бойовим духом і оптимізмом. А пост, який сьогодні прочитала, вразив до глибини душі своєю щирістю, простотою і змістом. У кількох реченнях – і вдячність волонтерам, і любов до рідної землі.

Пост Юлії Матвієнко, тендітної, вродливої жінки, яка взяла до рук зброю і пліч-о-пліч з чоловіками захищає Україну, про те, що її зробило щасливою. А виявляється, для цього не так багато потрібно…

Цитую мовою оригіналу те, що написала Юля: «Доброй ночи, всем, а я сегодня счастливая 🙂 все успела и со многими пообнималась… Получила подарок, о котором мечтала, вернее даже не мечтала, а именно трубу разведчика и подзорную трубу большой кратности, даже сразу смогла оценить :))) Раньше просила у ребят с позиций, теперь будет персональная, чтоб у ребят не отбирать. Спасибо огромное Jonas Ohman, флаг тоже забрали на память. Я вообще то и так фанат вашего Президента, во всем Евросоюзе нет такой поддержки как от нее. Часто видела ее выступления и в каждом ее слове слышала искренность в словах. Спасибо Вам, особенно приятно осознавать, что и волонтеры у нас есть из Литвы, которые так же все эти годы поддерживают нас и помогают.

Вадик, тебе спасибо за мешки 🙂 завезла все таки к тем, кому нужнее, ребята укрепляются как могут, да и цвет там не особо важен… их все равно никто не выгонит с той позиции, ни грады, ни танки… не на тех напали… копают, роют, уходят в подземелье, но ни шагу назад…».

Останній абзац адресований пологівському волонтеру Вадиму Сопільняку, який з підтримкою небайдужих пологівців неодноразово допомагав Юлії та її товаришам по службі.

Читаєш все це і розумієш, що й досі не всього вистачає у наших військових, їм потрібна наша допомога. І поки Європа «стурбована» подіями на сході України, прості європейці і українці підтримують нашу армію, як можуть. Все-таки дружба народів – більше і важливіше, ніж політика, гроші та все інше.

 

1 коментар

  1. Ця стаття, у всіх відношеннях, недолуге словоблудство людини з обмеженим світоглядом, яких більшість у ЗСУ, на жаль. Сумно…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут