Як на День міста пологівці зірок ловили (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

1
30

Такої кількості зірок пологівська центральна площа ще, мабуть, ніколи не бачила. Більшість пологівців залишилися задоволеними святом, особливо виступами улюблених українських артистів. Окрім того, кожен мріяв підловити зіркового гостя та зробити заповітне селфі! На артистів чатували за сценою та біля автомобілів, а декому щастило піймати свою “зірку” в інших місцях – біля фонтана та навіть на автозаправці.  

Віктор Бронюк, Арсен Мірзоян, Асія Ахат, Сергій Шамрай та Тетяна Мазур не пручалися і з превеликим задоволенням фотографувалися із пологівцями. Світлинами на своїх сторінках  у соціальних мережах поділилися Анжеліка Шабельська, Олександр Добровольський, Світлана Філоненко, Олександр Подільський, Ліна Купріна, Катерина Бобкіна та інші.

1 коментар

  1. Цікаво, а хто давав оцінку святкуванню дню міста? Чому не провести опитування на сторінках газети, щоб виявити недоліки та записати плюси ?))Всім моїм знайомим та родичам свято не сподобалось зовсім. Народу було повно, але звуку не було зовсім, на екрані було порожньо, тому тим, хто до сцени впритул не доліз, зовсім нічого не було не видно і не чутно. Музиканти, хоч може й дорогі, але не потрібні були в такій кількості. Хай би один гурт просто музиканти та один для танців. Ніхто не танцював. Всі тупо простояли майже весь вечір, за винятком молоді, підігрітої алкоголем біля сцени. Фонтан побудували, а туалет так ніхто не добудував. Стару вбиральню навіть не підсвітили. Всі ходили напомацки, підсвічуючи телефонами. Кабінки були переповнені. Ганьба! Зато салют, як у Києві…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут