Вночі і зранку Пологами стелиться отруйний дим (ФОТОФАКТ+ ВІДЕО). ОНОВЛЕНО

2
42

Кожної осені місто проклинає невідомих піроманів: соцмережі вибухають гнівними постами, люди зачиняють вікна та затуляють обличчя на вулиці. Коли Пологи черговий раз накриває дим, люди шаленіють від злості. Майже щодня, починаючи з серпня, нам телефонують пологівці, котрі вже не знають, як «достукатися» до своїх сусідів-паліїв.

Як тільки на городах починає сохнути городина, а з дерев осипається листя – пологівці масово  усе це спалюють, щодня, а інколи й декілька разів на день. Як правило, димове шоу у Пологах починається після 20.00, саме у цей час більшість жителів міста відчиняють вікна, щоб впустити свіже повітря та трохи провітрити будинки перед сном, але повітря заходить до осель таке, що дихати неможливо. У декого починаються справжні напади кашлю, у горлі дере усю ніч.

Спалювання сміття та листя є адміністративним правопорушенням, тягне за собою штраф у розмірі від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1700 грн.), завдає шкоди навколишньому середовищу, погано впливає на самопочуття та здоров’я людей.

Куди ж звертатися, щоб палія покарали?

Як тільки ви помітили, що хтось спалює листя або побутові відходи, відразу звертайтеся до міської ради. Сьогодні там створено три робочі мобільні групи, які відразу виїжджають на виклик.

Як нам повідомив заступник міського голови Сергій Анатолійович Колісник, за цей період вже складений один адміністративний протокол, людину попереджено та оштрафовано.

  • Виникає проблема й на місці, коли палія піймали «на гарячому». Потрібно, щоб 2 свідки цієї події, а це, як правило, сусіди, поставили підпис у протоколі. Майже усі відмовляються, аргументуючи це тим, що їм ще поряд жити. Ніхто не хоче псувати стосунки. У такому випадку ми лише можемо зробити попередження палію. Закликаю вас не терпіти це, а відразу реагувати, – говорить Сергій Анатолійович.

Для зручності заступник мера залишив номер свого мобільного телефону (050 029 38 91), щоб можна було повідомити, де саме пологівці спалюють сміття.

Оксана Бойкова.

Фото мешканки мікрорайону Пологи-5.

P.S. Ця публікація отримала неабиякий резонанс серед інтернет-користувачів у соціальних мережах. Пропонуємо вам  ознайомитися з їхніми думками:

2 КОМЕНТАРІ

  1. А що робити, коли ти виставляєш на сміття обрізані гілки, а комунальники їх не забирають?

    • Якщо у вас є гілки, або листя, не варто викидати їх на смітник. Закопайте їх у себе під деревами. Через рік – півтора з них буде прекрасний перегній, підкормка для дерев. Ми постійно так робимо. Все росте як на дріжджях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут