Вітаємо сусідів: Гуляйполе потрапило у п’ятірку найчесніших міст України

1
40

Гуляйполе увійшло до п’ятірки найпрозоріших українських міст. У конкурсі «Е-Dата рейтинг» посіло п’яте місце серед 440 міст щодо відкритості даних про використання бюджетних коштів на місцевому рівні.

Як повідомляє Форпост, перші 4 місця у відповідному порядку зайняли р. Заліщики Тернопільської області, р. Сколе Львівської області, р. Нетішин Хмельницької області та Лубни Полтавської області.

За задумом організаторів, проведення такого конкурсу буде сприяти підвищенню прозорості діяльності державних структур і зростанню довіри мешканців до органів місцевої влади.

У конкурсі можуть брати участь великі міста, міста обласного і районного значення, районні центри, обласні центри в особі їх мерів. До уваги приймаються тільки достовірні, актуальні і своєчасно внесені дані.

«Е-Dата рейтинг» проводиться для поліпшення якості виконання Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» при підтримці Міністерства фінансів України та ДУ «Відкриті публічні фінанси» в партнерстві з Міжнародним фондом «Відродження» та ГО «ПОВИННА БУТИ». Результати підбиваються щоквартально, а сам конкурс триватиме до кінця 2017 року.

1 коментар

  1. А в Пологах що не так?Чому не потрапили?Треба також потрапити…Чи “й так пройдьот”…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут