Ветеранам – подарунки, шана і подяка (ФОТОРЕПОРТАЖ ОНОВЛЕНО)

0
60

У Пологівському районі їх залишилося лише 18… Це справжні учасники бойових дій Другої світової війни, які стали на захист Вітчизни, коли були ще зовсім юні й молоді. Сьогодні їм вже за 90, і стан здоров’я не дозволяє, як колись брати участь у святкових заходах, присвячених Дню визволення Пологівського району від нацистських загарбників. Але про них не забули, влада потурбувалася про те, щоб кожен з ветеранів був оточений турботою й увагою. 

З районної програми “Назустріч людям” виділили 6 тисяч гривень для придбання продуктових наборів. Що поклали до пакунків?

-Як і зазвичай, для наших ветеранів придбали макарони, манну крупу, цукор, арновку, горох, консервовані кукурудзу і горошок, сардини в олії, тушонку, олію, майонез, кетчуп, сік і чай, – розповіла директор терцентру Тетяна Терен і подякувала депутатам районної ради і владі за те, що турбуються про захисників.

Протягом двох днів, 14-15 вересня, представники влади провідають кожного з ветеранів і особисто привітають з Днем міста та Днем визволення Пологівського району від загарбників.

Сьогодні зранку у вітальний вояж вирушили заступник голови РДА Ірина Півень, головний спеціаліст Пологівського районного військкомату Наталія Вишневська і голова районної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій Федір Носко. Дружною компанією вони завітали до шістьох ветеранів, а саме: Миколи Єгоровича Гармати, Федора Архиповича Животченка, Степана Феофановича Кохана, Івана Борисовича Потоцького, Василя Семеновича Бородавки та Івана Панасовича Хмарського.

Завітали до ветеранів і голова районної ради Олександр Покутній, голова РДА Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко, його заступник Сергій Колісник, депутат міської ради Валентина Шашко та працівники терцентру.

Олександр Покутній привітав ветеранів Андрія Кузьмича Дерев’янка і Петра Никифоровича Ковтуна.

Артур Крупський відвідав Федора Тимофійовича Лінника і Андрія Петровича Галибу.

Як раділи дідусі! Дехто зустрічав гостей навіть зі сльозами на очах. Теплі привітання, подарунки, квіти, побажання здоров’я і довголіття – все це отримали пологівські ветерани. Вони щиро дякували за таку увагу і не хотіли відпускати гостей. Навіть з такої нагоди кожен одягнув святковий одяг з медалями й орденами. Далі власного двору майже ніхто з них вже не виходить, а сьогодні в них було справжнє свято.

Велика шана і подяка усім нашим дідам і прадідам, які зуміли захистити Батьківщину і повернули мир на рідну землю.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут