У церкві в с.Басані вперше обвінчалася пара пологівців (ФОТО)

0
74

Кажуть, справжній шлюб укладається на небесах. Благословенні Богом почуття назавжди поєднують закоханих у міцну сім’ю, дарують гармонію, щастя і сили долати усі труднощі. Пологівці Олег і Оксана Волько після 10 років подружнього життя вирішили обвінчатися у церкві. Обряд вінчання для них провів в Українській православній церкві Київського патріархату на ім’я Успіння Пресвятої Богородиці отець Єлисей Міхненко.

Подружжя  поділилося з нами фотографіями з вінчання. У цій церкві такий обряд проводили вперше. Оксана і Олег разом вже 10 років, у них підростає донечка Софійка. Десята річниця весілля була у серпні, але поки тривав піст, вони не могли обвінчатися, хоч і дуже цього хотіли. Минулої неділі, 10 вересня, їхня мрія здійснилася, вони поєдналися в шлюбі перед Богом, поклялися любити один одного, бути вірними і в радості, і в горі. У цю зворушливу мить їхнього життя з ними поруч були найрідніші і найближчі люди. Вінчання  для  пологівців – поєднання душ в єдине ціле.

Вітаємо Олега та Оксану з укладанням церковного шлюбу. І нехай Боже благословення, дійсно, дарує щастя цій чудовій парі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут