У терцентрі стало затишніше (ФОТО)

0
9

Ремонт – справа тонка. Жартома кажуть, його можна почати і неможливо закінчити. В якійсь мірі воно так і є. Але ж як приємно, коли ремонтні роботи вже завершені. У Пологівському територіальному центрі ремонт триває давно, коли закінчиться – невідомо, але результати вже радують око.

Працівникам терцентру подобається їхній затишний кабінет.

Будівля, в якій розташована установа, дуже стара, тож недивно, що потребує ремонту. Потихеньку старі кімнати змінюють свій вигляд. Влітку зробили наступний крок – капітально відремонтували першу кімнату, де знаходяться завідуючі відділеннями, замінили скрізь вікна на пластикові та встановили ролети.

– На заміну вікон та ролети кошти виділили з районної програми «Соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік», всього 40 тисяч гривень. А ремонт кімнати нам обійшовся у 62 тисячі гривень, які самі заробили. Звичайно, хочеться створити комфортні умови для своїх працівників, тому сподіваюся, що все довести до ладу нам вдасться. На серпневій сесії районної ради депутати також прийняли рішення про виділення нашій установі на ремонт даху, обмостки і водовідведення 211 тис. 114 грн. Я дуже сподіваюся, що під час тендеру знайдеться добросовісний виконавець робіт, і ми встигнемо виконати ремонтні роботи в цьому році, – розповіла директор терцентру Тетяна Терен.

Ми ж не втрималися і поглянули на результати ремонту першої кімнати. Влітку там стояли обдерті стіни, картина геть не приваблива була. А нині там сучасний, комфортний, затишний, просторий, світлий кабінет та ще й з новими меблями і оргтехнікою від німецької урядової організації «GIZ». Правда, ще потрібно відремонтувати актову залу, але це в планах на майбутнє. Тож нехай вони швидше втілюються в життя!

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут