Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
29 Вересня 2017 Місто 838  2 

У Пологівській ЗОШ №4 був незвичайний день, або як учні «звільнили» вчителів (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Сьогодні, 29 вересня, в учнів та вчителів Пологівської ЗОШ №4 був не зовсім стандартний навчальний день. Напередодні професійного свята, Дня вчителя, учні вирішили привітати вчителів по-особливому.

У святково прикрашеній актовій залі відбувся святковий концерт, на який запросили усіх вчителів школи й ветеранів педагогічної праці. До зали вони увійшли під гучні учнівські оплески. Чудовими подарунками до свята стали виступи учнів 5-11 класів, жартівливе слайд-шоу «День вчителя очима дітей», сценка «Селянка і панянка». Надзвичайно зворушливим став дзвінок з далекого Харкова від колишньої колеги, заступника директора з виховної роботи, Валентини Василівни Філатової, яка душевно привітала вчителів зі святом, а вони, у свою чергу, передали їй свої вітання.

День вчителя – свято радісне, світле, але і сьогодні були хвилинки смутку. Хвилиною мовчання освітяни вшанували пам’ять своїх колег, які, на жаль, відійшли в інший світ.
Від адміністрації школи вчителів тепло привітали заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Миколаївна Сіроноженко та заступник директора з виховної роботи Ірина Володимирівна Швець. Дехто з педагогів отримав грамоти.
Наприкінці свята вчителі хором виконали гімн школи й сфотографувалися на згадку.

Але це були не всі сюрпризи для вчителів. Учні на один день «звільнили» їх від обов’язків проводити уроки й дали можливість відпочити. Таким чином у школі відбувся День учнівського самоврядування. 9-11 класи чудово вжилися в ролі педагогів і проводили уроки, до виконання цих обов’язків поставилися серйозно, навіть ставили оцінки й записували зауваження у щоденники. Загалом обмін ролями – чудовий експеримент, учні зрозуміли, що праця педагогів нелегка, але дуже цікава.

Тож ще раз вітаємо наших вчителів зі святом, дякуємо їм за знання, мудрість і терплячість. Бажаємо залізної витримки, натхнення, слухняних і вдячних учнів, а найголовніше – здоров’я!

Антон Волочко, Дар’я Колісник, учні 10-А класу Пологівської ЗОШ №4, вихованці гуртка «Основи журналістики» БДЮТ.
Фото Наталії Осипенко.


  1. Ірина сказав:

    Гарне свято! Усім велика подяка!

  2. Анатолий сказав:

    Спаси Господи за фотографии! Хоть увидел как выглядят бывшие мои учителя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.