Центр зайнятості працевлаштовуватиме через соцмережі

0
40

Запорізький обласний центр зайнятості впроваджує інноваційні методи роботи та почав здійснювати підбір роботи у режимі он-лайн. Скористатися цією послугою може будь-який охочий через соціальні мережі. 

За словами фахівців центру зайнятості, для цього потрібно подати заявку на підбір бажаної роботи в особистому повідомленні на офіційній сторінці у Facebook або Twitter. У повідомленні треба вказати основні параметри: бажану посаду, рівень заробітної плати, місце розташування (місто, район).

– Завдяки інноваціям у роботі, таким як використання електронної черги в центрах зайнятості, відеорезюме, відеовакансії  шукати роботу стало значно зручніше та швидше. Так, 40% осіб, які зверталися за сприянням у працевлаштуванні, отримали роботу оперативно, ще до набуття статусу безробітного,  – повідомила директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Всього протягом січня-серпня комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 50,4 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості. За цей період за сприяння служби зайнятості  17,8 тис. безробітних знайшли роботу, з них 472 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 45 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 7 громадян старше 45 років та з числа ВПО та АТО отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 6,9 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 9,1 тис. безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 вересня 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебували 16,7 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на цю дату становила 1741 одиниця. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – кухаря, вихователя, водія, токаря, медсестри, електромонтера, слюсаря-ремонтника тощо. Роботодавці також шукають вчителів та бухгалтерів з відповідним досвідом роботи.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут