Телеканал “Україна”: у Пологівському районі загальмувала децентралізація (ВІДЕО)

14
46

Одні села – «за» об’єднання, інші «проти» – не хочуть ділитися своїм бюджетом. В ситуації розбирався Олег Притикін.

 

 

14 КОМЕНТАРІ

 1. Про ахметівську щедрість тк “Україна” теж не забуває віщать – хай Олег Притикін теж розбиреться звідки Леонідович перший мільон взяв…

 2. І знову мова про гроші. Ніщо і ніхто не зможе об,єднати Україну за таких умов. Приклад надає влада для якої головне гроші. Ні справедливий розподіл , ні рівномірний розвиток територій, ні думки про ближнього -дуже прикро, що в нас саме так. Раніше в школі закріпляли відмінника навчання за тим хто слабо навчається. Так, але то було раніше, коли не було ні Леонідовичів, ні Федоровичів, ні Олексійовичів.

  • Читачу…А разве принцип РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ куда то делся???Не менее жаль…но факт…как и логика…даже если кто то говорит правильные вещи…то делает…???ПРизнайтесь себе сами…

 3. Слова Коноваленка “багатший повинен поділитися з біднішим” попахивают коммунизмом. Когда нет экономической выгоды для всех участников тогда нет смысла объединятся в одну громаду. Логически было бы объединится городу и селу Пологи без остальных удаленных сёл.

 4. Для Івана. А якже бути зі словами – “одна країна, одна родина”. Та в нас більше прижилось – “моя хата скраю” і добре коли у сусіда корова пропаде. Слава Україні!

  • Для Читача. Можешь с этими словами (“одна країна, одна родина”) делать что хочешь. От слов и фанатическую веру в нацию сыт не будешь. Создание громад никаким образом не объединяет и не разъединят государство Украина. Всё должно быть справедливо. Каждый населенный пункт должен тратить то что заработал. Тогда будет стимул развиваться, а не радоваться с пропажи соседской коровы как Вы написали.

   • развіватєль..насмішив…. якщо твою логіку приміняти, то потрібно всих у рівні умови поставити. щоб земля коштувала однаково що в києві що в пологах, що в якомусь селі, в такому разі будуть всі в одних умовах. …більш того якщо йти по твоїй логіці то в такому разі розберемо з чого складається бюджет міста/району, і щоб кошти витрачалися лише для добробуту тих підприємств які формують цей бюджет. більш того треба заборонити користуватися бідь-якими послугами безробітним, тому що вони не платять податки в бюджет. брєд!

    • для ZP…для добробуту тех предприятий есть прибыль этих же предприятий!!!Не мешайте грешное с праведным…А налоги этих же предприятий и идут в бюджет…а вот претензии надо предъявлять к тем…кто распределяет этот бюджет…тоесть к местным властям…

 5. Читачу…йому справжньому…А как быть со словами-“своя рубашка ближе к телу.”Или “кто виноват и что делать?”или “бидни тому що дурни а дурни що бидни…”ПРедупреждаю…я никого не пытаюсь обидеть…высказываю свое мнение и не более…но и не менее…?!

 6. Може й не потемі…Але в сюжеті,на всю Україну, гарно було сказано “ПОДИВІТЬСЯ НА ФОНАРІ”.Краї села на них в ночі дивляться…..і вони не світять.Увімкнуть їх коли ще видно на дворі і біля 12 ночі вимкнуть.В той час центр села освітлюється до ранку.На вулиці вже видно,а ліхтарі в центрі гарно світяться.Ви Марино Анатолївна,краще їх вмикайте о 20:00,а о 5:00 вимікайте,але хай вони вночі світять.Бо і асфальт не скрізь покладений,ноги вночі поламати можна.Нащо було ці ліхтарі так часто встановлювати,щоб далі вони не світились.Поверніть нам старий спосіб освітлювання!!!А то виходить,що в центрі люди живуть,ваші виборці,а на краях села,так собі “существа”

 7. А я вважаю, що грощі повинні залишатися на території села, але за умови їх вкладення у проекти, що дозволять і надалі розвиватися території, бо податки на землю що надходять з Мінералу можуть й закінчитися, а далі що? Чому не запускати енергоефективні проекти? Чому не встановити вітростанції, які будуть давати реальні кошти? З 365 днів на рік 300 понад річкою та в балці вітер аж гуде. Та й є ще безліч інших проектів які бажано б було втілити у життя.

 8. Все робиться щоб ще більше обібрати простих українців. І все – у цьому вся суть реформ! До того ж українців реХформують не українці – в уряді, в парламенті, в олігархічному оточенні президента більшість – вигнанці з землі Ізраїлю, та ще й мають по декілька громадянств.

 9. Но еще никто не решил задачу…как разделить все на всех…если всего мало а всех много?И никогда не решит…недовольные были…есть…и будут…все мэры делали что то для города…каждый в свое время…

  • Делить мало что осталось, но есть еще земля. Одним достались приватизационные сертификаты по цене 2 бутылки водки за штуку, а другим имущественные сертификаты, и земельные паи, именно земля и не даёт покоя реХформаторам. Все уже украдено, но…
   https://www.youtube.com/watch?v=J77uAiV0Ltw

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут