Оксана БЕВЗЮК


8 Вересня 2017 Місто 1 039  8 

Сьогодні зранку біля фонтана встановлюють лавочки


До кінця дня мають установити 7 лавок. Всього на алеї буде приблизно 12 лавочок. 


 1. Анонім сказав:

  фонтан для Королёва и Короны ,а не для людей

 2. Житель сказав:

  А огорожа, огорожа яка, слів нема. Ото вже точно для людей. Прямо таки новітні технології. Чи то вона лише мені так вона в око запала…

  • Ольга сказав:

   Житель, як би ви залишили свою адресу, то хотілось би прийти подивитися на огорожу вашого будинку. А навколо фонтану, нормальна огорожа, да, не кована, але від дороги відгородили. Хоча таким як вам (негативним людям) хоч яку б огорожу не поставили, чи фонтан, чи….., то всеодно було б не так!!!

   • Гоги сказав:

    Ви та сама Ольга з райадміністрації? Тоді то вам все не так! Чого ви причепилися до “Жителя”? Людина висловила свою думку, розповіла про своє бачення архітектурного, та ландшафтного дизайну свого рідного міста. А ви навпаки – нічого не висказали, нічого не запропонували, навіть не похвалили те що зроблено біля нової міської “перлини”! Натомість нагрубили та образили – наче те все робилося за ваші особисті пожертвування на благодійність… До речі, це не ви працювали прибиральницею в міській лікарні? Бо ваш тон спілкування дуже нагадує манеру вести бесіди людей цієї професії – наче всі їм щось винні! 😉

  • Учитель сказав:

   Огорожа дійсно не вписується в загальну картину. Все таки треба було робити її у “стилі” лавочок.

  • zp сказав:

   влада не звикла слухати думку людей, ото такі й хамські відповіді. хоча все що намагається зробити в місті це то за кошти тих же людей які висловлюють свою думку у коментарях.

 3. Анонім сказав:

  Мой любимый город становится красивее, уютнее и все более любимым. Фонтан и аллеи с лавочками украшают наш город. Хочется пройтись неспеша а не пробежать как раньше… Моей маме 80 лет и она коренная пологовчанка, она радуется, что может посидеть на удобных лавочках, может пройтись по аллее в центре города, посмотреть на красивый фонтан, она говорит, что таким красивым, удобным , чистым наш город стал сейчас и хорошо что она дожила до того что б это увидеть.

 4. Читач сказав:

  Читаючи коментарі, собак стає все жалкіше і жалкіше. Не тим “собакам” щось там на вулиці в минулому розсипали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.