«Серця рідна пристань»

0
16

Так називався цікавий пізнавально-розважальний захід, що пройшов у центральній районній бібліотеці. Спершу його ведучі, бібліотекарі А.В.Колісник та В.В.Зубець розповіли гостям, а це були семикласники міської ЗОШ №4, про історію заснування міста Поліг, основні події, які відбувалися в місті за 130 років його існування, про видатних пологівців минулого й сьогодення. Згадали поіменно тих, хто віддав життя, захищаючи рідну землю в різні часи. Всі присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання.

 

А потім школярів чекав приємний подарунок – вистава «Пригоди в лісовій школі» за мотивами віршів поета-земляка О.Подоляка, яку підготували учасники зразкового аматорського театрального колективу «БравО»  (керівник – Марина Гаспарян).

Запросили школярів до «лісової школи» ведучі-казкарки Л.Чичерова та К.Дейдей, перевтілювались у її  старанних учнів Д.Ключко, З. Чичеров, А.Самойлик, В.Ситнікова, І.Кореньков. Строгим учителем була Є.Бурштика, добрим хлопчиком – Є.Колісник. А головну роль лінивої ворони Карії талановито зіграла К.Курасова. Тож всі присутні не шкодували оплесків для наших юних артистів.

До всіх присутніх звернулася М.Діденко, начальник відділу культури і туризму РДА, яка привітала з наступаючими святами – Днем міста та 74-ю річницею звільнення району від фашистів, подякувала організаторам за цікавий захід, а учням побажала гарного навчального року.

Завершальним акордом стало спільне фото на згадку.

Наш кор.

Фото Оксани Бевзюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут