Ремонт завершено: у Пологівській ЗОШ №4 – новий дах і не тільки (+ФОТО)

2
20

Ремонтні роботи у школі вдалося провести завдяки підтримці Уряду Німеччини.

Молодший координатор проекту Олег Кравченко.

На початку року ми познайомилися з координаторами проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», які детально розповіли про обсяг ремонтних робіт, що були заплановані. Нещодавно (14 вересня) мали змогу знову з ними зустрітися. Цього разу вони звітували про завершення робіт, і оглядали об’єкт. То що змінилося у Пологівській ЗОШ №4?

– Обсяг робіт, які були заплановані, виконано повністю. Це реконструкція центрального ганку, облицювання його та сходинок кахлем, реконструкція клумби з гідроізоляцією і захисним покриттям, повна заміна вхідних дверей на енергозберігаючі метало-пластикові. Зробили бетонне вимощення у найбільш проблемних місцях, встановили систему відведення дощових вод і найголовніше – замінили покрівлю у новому корпусі школи (поклали нову м’яку покрівлю і профнастил замість старого шифера). Виконали і капітальний ремонт санвузлів з повною заміною сантехніки, дверей, кахлю, в туалетах встановили кабінки. На третьому поверсі повністю замінили старий паркет на сучасний ламінат, розрахований на підвищене навантаження для приміщень з великою кількістю людей. Також замінили аварійні двері, встановили сучасні з системою «антипанік».

Підрядник, «Дніпровська будівельна компанія», виконав усе в строк – до 15 вересня. Компанія «Аквартус» здійснювала на цьому об’єкті авторський нагляд і прийняла усі виконані роботи, нарікань немає. На фінансування робіт Урядом Німеччини витрачено близько 3 мільйонів гривень, – розповів нам молодший координатор проекту Олег Кравченко.

Разом з ним ми оглянули обсяг виконаних робіт і, дійсно, були приємно вражені. Таких санвузлів, світлих, охайних, з новою сантехнікою високої якості, мабуть, в жодній школі району немає. А найголовніше, що в новому корпусі тепер дах не протікатиме. Нарешті вирішена багаторічна проблема четвертої школи! Діти і вчителі задоволені тим, як змінилася їхня школа. Загалом завдяки співпраці Пологівської районної державної адміністрації та Пологівської районної ради з німецькою урядовою організацією GIZ вдалося значно покращити умови для навчання у Пологівській ЗОШ №4.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Молодці! Все зроблено доладу. Тепер усе залежатиме від учнів, наскільки їм болить їхня рідна школа. Але я не про це. Мені ось цікаво, а чи не можна якось із розумом прорідити дерева або попідрізати верхівки, щоб відкрити фасад школи. Даруйте, але питання швидше до влади, а не для дискусії.

  2. Кафель на крыльце будет очень скользким зимой. Срочно нужны или поручни или противоскользяшие накладки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут