Пологівські залізничники обіграли нижньодніпровських у футбол (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
0

Як і анонсували, у суботу, 9 вересня, на стадіоні Поліг-5 пологівські футболісти-залізничники приймали гостей з Дніпропетровської області. На футбольному полі зустрілися команди Пологівського і Нижньодніпровського локомотивних депо.

Пологівці наприкінці першого тайму відкрили рахунок, забивши перший гол, а на початку другого тайму забили ще два голи у ворота суперників. Але рахунок «сухим» не залишився, нижньодніпровці також уцілили у ворота наших залізничників. Все ж наприкінці другого тайму футболісти Пологівського локомотивного депо забили ще один гол. Тож матч закінчився з рахунком 4:1.

Учасників змагань привітали і подякували за видовищну гру. Було й справді багато хвилюючих моментів, дехто з гравців команди, яка приїхала у гості, отримав травми.

Цей футбольний матч залізничники присвятили Дню фізичної культури і спорту. Тому, як зазначив інструктор зі спорту Пологівського залізничного вузла Володимир Бойко, подарунки голови профспілкових комітетів вручили усім гравцям. Пам’ятні сувеніри нагадуватимуть про теплу спортивну зустріч колег-залізничників.

А потім пологівці запросили гостей на смачний обід.

Фото Миколи Дрюченка і Наталії Осипенко.