Пільговики району вже четвертий день не платять за проїзд

1
84

1 вересня  розпочалися зміни не тільки для пологівських школярів, а й для пільговиків району. Адже з цього дня їм, нарешті, повернули право на безкоштовний проїзд у  громадському транспорті. Саме про це йшла мова на нараді у Пологівській РДА, яка відбулася минулого четверга, 31 серпня. Участь в нараді взяли начальник УСЗН Оксана Семененко, заступники голови райдержадміністрації Андрій Клименко та Ірина Півень, перевізники (приміські).

Раніше фінансування пільгових категорій населення забезпечувала держава, а перевізники отримували компенсацію за  перевезення. Але в один момент виплати припинилися, що шокувало і представників влади на місцях, і перевізників, і пасажирів. Згодом держава переклала свої обов’язки  на місцеві бюджети. Тривалий час пільговики змушені були оплачувати проїзд, але у райдержадміністрації, все таки, знайшли можливість вирішити це питання. До кінця 2017 року пасажири-пільговики їздитимуть безкоштовно, а потім це питання знову розглядатимуть і вивчатимуть, районна влада шукатиме можливість і надалі забезпечувати пологівців правом на безкоштовний проїзд.

Нагадаємо, на останній сесії районної ради із районного бюджету  виділено майже 526 тисяч гривень для цієї доброї справи. Кошти перевізникам район  відшкодовуватиме за розрахунками, які надаватимуть до Пологівської РДА самі перевізники. Щодня вони будуть моніторити кількість пасажирів пільгової категорії на своїх маршрутах.

Пасажири ж повинні купувати в касі автовокзалу “нульовий” квиток (податковий збір 3, 65 грн.) і обов’язково показувати водієві посвідчення. Адже часто бувають випадки, коли люди намагаються пред’явити чужий документ і проїхатися «зайцем». Тому бажано поставитися до цього прохання з розумінням і щоразу пред’являти своє посвідчення.

Зазначимо, що по місту проїзд так і залишається 2 гривні, тобто 50% його вартості.

 

1 коментар

  1. Добру справу обов,язково споганили “нульовим” квитком, який необхідно купити в автовокзалі за 3.50 грн., а в селі де його купувати та з якого дива, якою нормою закону це передбачено? Влада сама озвучила своє досягнення – безкоштовний проїзд, а копійку з людей все таки урвати треба. Бідна Україна і за що тобі така влада?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут