На колесах: соцпрацівники тепер з новенькими «Українами» (ФОТО)

0
40

У квітні ми повідомляли, що на покращення умов праці соцпрацівників з районного бюджету виділено 62 тисячі гривень. На ці кошти планували придбати новенькі велосипеди для працівників відділення надання соціальної допомоги вдома територіального центру. І таки придбали їх.

Сьогодні, 6 вересня, до установи завітав навіть голова районної ради Олександр Покутній, щоб особисто привітати соцпрацівників з цією подією. Олександр Петрович подякував їм за нелегку, але таку потрібну працю, побажав здоров’я, розповів про плани на майбутнє, пообіцяв сприяти покращенню умов праці, зокрема, говорив про подальший ремонт будівлі територіального центру. Працівники мали змогу з ним поспілкуватися, поставити свої питання.

Від імені усіх працівників, які отримали новенькі велосипеди, директор терцентру Тетяна Терен подякувала голові районної ради і депутатам за розуміння потреб соцпрацівників. Тетяна Миколаївна зазначила, що потреба у нових транспортних засобах виникла вже давно. Деякі велосипеди від’їздили вже більше 18 років. Звичайно, соціальним працівникам з новою технікою буде легше працювати. Навантаження на кожного велике, скрізь треба встигнути та ще й покупки доставити. Без «коліс» ніяк не обійтися. Кошти з районної програми «Соціального-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік» витрачені на дуже потрібну справу.

Соцпрацівники, звичайно, зраділи новим велосипедам. Розмели їх, як гарячі пиріжки. Обирали за кольором, який більше до вподоби, і усміхнені поїхали до своїх підопічних надавати їм соціальні послуги. З новенькими «Українами» вони будуть мобільнішими.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут