«МАМА + Я»: пологівські дітлахи чудово провели час у Запоріжжі (Фото)

0
46

Таку теплу назву отримав благодійний фестиваль, який вперше проходив у місті Запоріжжі за підтримки благодійного фонду під керівництвом  Наталії Сивак та меценатів Запоріжжя.

На фестиваль запрошені діти-сироти та діти, позбавлені батьківських прав, інтернатних закладів, будинків інвалідів, дитячих будинків сімейного типу, прийомних родин, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей Запорізької області. Місцем проведення заходу обрано центральний парк культури і відпочинку «Дубовий гай», який на один день заполонили маленькі мешканці області, їхній сміх, позитивні емоції, прагнення до перемоги.

Вихованці комунального закладу «Пологівський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Запорізької обласної ради теж отримали запрошення взяти участь у фестивалі «МАМА + Я». Спочатку тривала підготовка. Діти готували художні номери, дитячі поробки, щоб продемонструвати свої таланти. Час сплинув швидко. І ось настав довгоочікуваний день. Вісімнадцять вихованців центру 25 вересня відправилися до Запоріжжя для участі у фестивалі. В очікуванні приємних вражень дорога була легкою, до місця призначення прибули своєчасно і, що головне,  з гарним настроєм. Пройшовши через вхідну арку, прикрашену гелевими кульками,  вихованці центру поринули в атмосферу свята. Під час реєстрації учасників фестивалю кожна дитина отримала логотипи фестивалю «МАМА + Я» – бандану, браслет та повітряну кульку. Учасників фестивалю зустрічали герої мультфільмів, казкові велетні, з якими можна було зробити фото на пам’ять. За кожною групою закріплювався волонтер. Волонтером  пологівської групи стала привітна та уважна – Катерина,  яка супроводжувала малят в світ дозвілля та розваг. Подорожуючи маршрутом фестивалю, діти мали можливість продемонструвати свої здібності в творчих майстернях по виготовленню тістечок із солоного тіста, прикрас (заколочок) для волосся, плетінню браслетів, розпис тарілок з логотипом фестивалю. Корисним для вихованців центру було отримання практичних навиків з туризму (ставили палатку, вчилися в’язати  вузли), з надання першої медичної допомоги. Змагалися в спортивних естафетах, демонструючи силу та спритність. Обирали та розфарбовували свою майбутню професію, розміщуючи свої малюнки на дереві бажань. Спостерігали за роботою   майстрів-перукарів та навіть мали можливість отримати від  професіоналів в подарунок гарну зачіску. Спілкувалися  з працівниками поліції, швидкої допомоги, пожежниками та рятівниками, одягали їхній спецодяг, сиділи за кермом спецмашин та робили фото на пам’ять. Організатори фестивалю частували дітей хот-догами, напоями, солодкою ватою та поп-кормом. За цікавими заняттями час спливав швидко. Подорож стежинами фестивалю завершилася на концертному майданчику. Діти вражали своїми талантами у виконанні пісень, танців,  акробатичних номерів, декламуванні віршів. Вихованці пологівського центру подарували глядачам  дві пісні ( «Україна – краса», «Я люблю свою країну Україну»), осетинський танок «Хонга» та творчу роботу – оберіг «Рідний дім». Юні артисти отримали бурні овації, дипломи учасників фестивалю та цінні подарунки (мобільні телефони, планшети та інше). Талановита дівчинка пологівського центру отримала в подарунок планшет та сертифікат на вступ до Запорізького музичного училища ім. П.І. Майбороди.

Поверталися вихованці центру до рідної домівки  у піднесеному настрої. Спогади про фестиваль надовго залишаться у пам’яті дітей.

Вихованці та адміністрація закладу  щиро дякують організаторам, меценатам, волонтерам фестивалю «МАМА + Я» за позитивні емоції, можливість проявити  здібності та таланти дітей, за любов  і турботу. Фестиваль «МАМА + Я» – це крок до здійснення дитячих мрій.

                                                                                               Адміністрація центру.

Фото з архіву центру.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут