Кубок Азовського моря-2017: пологівці повернулися з Кирилівки із «золотом» (ФОТО)

1
68

8-10 вересня в селищі Кирилівка пройшов «Міжнародний кубок Азовського моря-2017’» з жиму лежачі, станової тяги, багатоповторного жиму та підйому штанги на біцепс. Змагання проводились за правилами Української федерації натурального пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь близько 200 учасників з 5 країн світу (Німеччини, Азербайджану, Латвії, Молдови та України).

Пологівський район представили спортсмени ДЮСШ клубу “Олімп” у складі 6 чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименком. У номінації «Жим штанги лежачи» наші учасники досягли високих результатів, посівши перші місця у своїх вагових категоріях, а саме: Катерина Колеснік (до 60 кг), Анна Хоменко (до 75 кг), Максим Сіденко (до 60 кг), Сергій Петренко (до 67,5 кг).

У номінації «Станова тяга» пологівцям також не було рівних. У вагових категоріях до 53 кг і до 63 кг наші дівчата також посіли перші місця, а саме Яна Радченко і Анжела Морозкова, відповідно.

У номінації «Підйом штанги на біцепс» яскравим прикладом для своєї команди став керівник Юрій Клименко, який посів 1 місце у категорії до 82,5 кг.

Але спортсмени не лише брали участь у змаганнях. Після тяжкої, але впевненої, перемоги команду пологівців було нагороджено квітками до акваріума та дельфінарію. Тож день виявився, дійсно, незабутнім.

Команда Пологівської ДЮСШ та тренер щиро вдячні постійному та офіційному спонсору – генеральному директору ТОВ “Дніпрокераміка” Андрію Чеберку та голові профспілкового комітету Світлані Пустовойтенко за фінансову допомогу в організації поїздки на змагання.

Команду до змагань підготував тренер ДЮСШ та вчитель гімназії “Основа” Юрій Клименко.

Фото з архіву пологівської команди.

 

1 коментар

  1. Вітаємо тренера і молодих спортсменів. Так тримати! Окремі вітання вчителю фізичної культури КУ “Пологівська ЗОШ № 4” Колісник Катерині та учням школи: Сіденку Максиму та Радченко Яні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут