Казково гарний фонтан: пологівський фотограф зробив шедевРеальні знімки (ФОТО)

15
98

У стрічці Євгена Черкуна з’явилися нові фотографії. Від них неможливо відвести очей! Фонтан, що у Пологах-5, вийшов на його знімках казково гарним. Навіть не віриться, що така краса є в нашому місті.

Сам Євген написав: “Ще з моменту відкриття планував зробити кілька знімків фонтану в мікрорайоні Пологи-5 вночі, коли він підсвіченій різнобарвним світлом. Нарешті, знайшовся час і натхнення “.

Вийшло реально круто. Дякуємо Євгену за такі чудові фотографії і бажаємо, щоб натхнення в нього було завжди! Чекаємо нових шедеврів.

15 КОМЕНТАРІ

 1. Фотографії дійсно гарні, а чи шедевР їхній Реальний зміст в натурі – велике питання… На цей рахунок можна привести багато аргументів, а афоризмів ще більше – від Ільфа з Петровим, до напису над входом в концентраційний табір Бухенвальд. Але впевнений що висновок мистецтвознавців, що до фонтану, був би однозначний… Хоча правди ніде діти – в порівнянні з “будильником”, на Центральній площі, цей “витвір” – таки справді фонтан! А мери-куратори цих творіннь мабуть будуть вписані хронологами в 130 річній період історії міста, та в усну народну творчість пологівців але кожен по своєму! Подивимося колись у музеї – як живі будемо… 😉

 2. Надавати оцінку діям других легше, ніж зробити щось самому. Ось ви, статист , надаєте оцінку “витворам” (по вашому) наших мерів. І все не так! Усим не вгодили. А що зробили ви для нашого міста, крім критикувати їнших?!
  А роботи Євгена Черкуна завжди приваблюють зір! Які чудові фотографії були із зимовими пейзажами, новорічними фотографіями міста, святкуання Івана Купала… Молодець!

  • для Я.
   статист висловив свою думку, на яку має повне право. Ви запитуєте що ми, такі як статист, робимо для міста? працюємо, і сплачуємо податки!.
   А мери будь-що роблять не за власний кошт, а за кошт платників податків (мій, статиста і таких інших) і маємо повне право запитувати владу, вимагати від влади, і контролювати владу! а те що Ви неадекватно реагуєте не розуміючи сенсу коментарю, то це інша історія. в коментарі ніякого негативо стосовно фотографа висловлено не було!

   • Я, мої родичі, друзі та колеги теж працюють та платять податки і те, що внашому місті з’явилися фонтани, нам подобається. Ми теж маємо право на власну думку.

   • Мне тоже кажется что некоторым …???закон не писан…если писан то не читан???ну а если читан то не понят???если понят…то не так…к сожалению…

   • Я також працюю і сплачую податки. І також маю право на власну думку. Але ж ви у всьому бачите один негатив! Невже не помічаєте щось хорошого, зробленого у місті? Ну ви ж маєте право не скриваться під псевдонімами, а зайти до мера, чи ще до когось і запропонувати своє бачення покращення у місті!

    • Для Я…тому настоящему…который не под псевдонимом???И не только зайти могу…и написать тоже могу…и в онлайн тоже могу…но нет уверенности что вам понравится???У нас разные взгляды…и это прослеживается между строк…Вам свойственно цеплять ярлыки и раздавать советы…застряли в “советской ментальности”…P.S. Ой хвалять мамо люди нас…то ви мене то я вас…Это вам наверняка НРАВИТСЯ!

    • Мова йшла про “будильник”, та фонтан, а не про здібності мера, таланти фотохудожника, та що робиться хорошого в місті. Про “будильник” говорити по суті немає чого – він сам про себе “балакає”, а вірніше “аж гавкає”! А про фонтан (навіть два фонтани) можна б було подискутувати, та й мер сам просив про прийом -відмовили, бо не має часу… Треба буряки копати, бадилля рубати, та й кава закінчилася! І про що тепер говорити коли фонтани вже воду пускають? На сесії “народні” самі з мером все “перетерли” – чого саме такий стиль у обох фонтанів, чи був конкурс на проект, скільки він коштує, чого фонтани розмістили саме там, який кошторис будівництва, які підрядчики брали участь в конкурсі і т.д… Щоб не відволікаться людям існують ЗМІ, а в міськраді цілий загальний відділ, який може організувати такі діалоги міської влади з городянами не на “сходках”, а в мережі де кожен у вільний від “виживання” час зміг би висловити своє бачення осучаснення міста.

 3. Чи є такий фонтан у Гуляйполі, Оріхові, Куйбишевому? Звичайно, немає межі досконалості, але Пологи принаймні стараються і розвиваються.

 4. У попередньому коментарі я передбачливо, хоч і не прямо, уже відповів на запитання. Ті хто читає та мисле при цьому – зрозуміли. Повторюся для Я та Оксани – “Suum cuique “… 😉

  • О вкусах не спорят…всем известна эта простая истина…Фотографии прекрасны…а Гуляйполю может и повезло…есть возможность сделать лучше…например из лезниковского красного гранита…поживем-увидим…

   • фонтан красивый и должен радовать людей но то МЕСТО где заложил его б/у мер
    Королёв радует его и Корону .Где же люди возле фонтана ? где ?

    • Вспомнилось…может и не к месту…но мое…у моих соседей вместо дорожных бордюров стояли бачки с унитазов???с Днепрокерамики…Наверняка им это казалось шедеврально и “изысканным вкусом” в то время как у моих знакомых это вызывало…если мягко сказать…недоумение…Мне было смешно! А им(раз поставили)казалось “непревзойденно” логически если предположить…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут