Історія 12 фотографій: наші волонтери зробили меморіальну дошку побратимам пологівських прикордонників

0
48

Вчора пологівці відвезли до Маріуполя меморіальну дошку пам’яті військовослужбовцям, які загинули в 2014 році на одній із завстав Маріуполя.

– З цими хлопцями служили наші пологівці Сергій Подольський та Володимир Костенко, – розповів волонтер Вадим Сопільняк. – Нещодавно я до них приїхав з гуманітаркою і побачив в загоні на стіні 12 фотографій. Запитав, що це за хлопці. Мені відповіли, що це їхні побратими, які загинули в 2014 році на заставі. Я подумав, як би було добре зробити їм меморіальну дошку. Одне діло фотографії на стіні, інше – пам’ятна дошка.

Подумав і вирішив! Взяв ці фото і поїхав в Гуляйполе в ритуальну службу, де поговорив з господарем Валерієм Кубраком. Той відразу погодився допомогти. І вже вчора Вадим разом із Романом Немировським та Сергієм Подольським відвезли меморіальну дошку до Маріуполя.

– Відтепер це не просто 12 фотографій, а дошка  2 метра на 1.17 м.  Маріупольці були  шоковані від побаченого, вони думали, що вона буде значно меншою за розміром. Дошка знаходитиметься у відділі прикордонників в Маріуполі та берегтиме пам’ять про загиблих бійців, – зазначив волонтер і передав величезне спасибі Валерію Кубраку за надану допомогу. Також подяка Олександру Носенко, який надав матеріальну допомогу, а саме – заправив авто волонтерів для поїздки в Маріуполь.

Натомість керівництво відділу прикордонної служби «Маріуполь» об’явили  волонтерам Поліг та гуляйпільській ритуальній організації подяки за створення куточка пам’яті героя прикордонникам.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут