Оксана БЕВЗЮК


21 Вересня 2017 Район 356  0 

Історія 12 фотографій: наші волонтери зробили меморіальну дошку побратимам пологівських прикордонників


Вчора пологівці відвезли до Маріуполя меморіальну дошку пам’яті військовослужбовцям, які загинули в 2014 році на одній із завстав Маріуполя.

– З цими хлопцями служили наші пологівці Сергій Подольський та Володимир Костенко, – розповів волонтер Вадим Сопільняк. – Нещодавно я до них приїхав з гуманітаркою і побачив в загоні на стіні 12 фотографій. Запитав, що це за хлопці. Мені відповіли, що це їхні побратими, які загинули в 2014 році на заставі. Я подумав, як би було добре зробити їм меморіальну дошку. Одне діло фотографії на стіні, інше – пам’ятна дошка.

Подумав і вирішив! Взяв ці фото і поїхав в Гуляйполе в ритуальну службу, де поговорив з господарем Валерієм Кубраком. Той відразу погодився допомогти. І вже вчора Вадим разом із Романом Немировським та Сергієм Подольським відвезли меморіальну дошку до Маріуполя.

– Відтепер це не просто 12 фотографій, а дошка  2 метра на 1.17 м.  Маріупольці були  шоковані від побаченого, вони думали, що вона буде значно меншою за розміром. Дошка знаходитиметься у відділі прикордонників в Маріуполі та берегтиме пам’ять про загиблих бійців, – зазначив волонтер і передав величезне спасибі Валерію Кубраку за надану допомогу. Також подяка Олександру Носенко, який надав матеріальну допомогу, а саме – заправив авто волонтерів для поїздки в Маріуполь.

Натомість керівництво відділу прикордонної служби «Маріуполь» об’явили  волонтерам Поліг та гуляйпільській ритуальній організації подяки за створення куточка пам’яті героя прикордонникам.

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.