Громадська Рада: на контролі – покращення життя в районі

0
28

У Пологівській РДА регулярно відбувається громадська рада за участю керівників району та керівників районних установ, на якій обговорюються ряд актуальних для району питань.

На останній раді говорили про необхідність визначення нових місць для знешкодження вибухонебезпечних предметів на Пологівщині у разі, якщо виникне така необхідність. Ті місця, що були визначені раніше, вже не є придатними для цих цілей. Це питання буде погоджуватися із пологівськими рятувальниками.

Говорили також про проведення районних конкурсів «Господиня свого краю» та «Батько року».

У минулих роках проводився тільки конкурс «Господиня свого краю». Кандидатури відбирали за поданням підприємств, фермерських господарств, сільських рад тощо. У цьому ж році, вперше, на рівні області було вирішено провести  конкурс для батьків. Мета цього конкурсу – підвищення ролі батька в родині у вихованні дітей, популяризація сімейних цінностей та відповідального батьківства, формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів успішного чоловіка та чудового татуся. Тож, відтепер цей конкурс має стати традиційним і в Пологівському районі.

Про діяльність галузі освіти в 2016-2017 роках доповіли методисти відділу освіти. Вони зазначили, що в навчальних закладах Пологівщини навчаються 3033 учні, 28 – на індивідуальній формі  навчанні, 25 учнів з додатковими освітніми потребами навчаються у школах. 41 % учнів – це діти початкової ланки. Пологівська СРШ №2 одна з 10 шкіл області, які після ретельного відбору стали учасниками Всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи Інституту Педагогіки Національної академії наук України. Тепер тут є один перший клас, який навчається в режимі експерименту за легшою програмою навчання. Освітяни хочуть відійти від звичних форм навчання, використовувати нові підходи, додавати креативу, долучати батьків до навчального процесу. Також,  в одному з перших класів гімназії «Основа» навчання здійснюватиметься за науковим проектом «Інтелект України».

На громадській раді обговорювалися нюанси проходження дітьми ЗНО-2017. Участь взяли 165 школярів району. За словами методистів,  пологівські школярі врешті змогли показати високі результати на ЗНО, у порівнянні з минулими роками. Не остання роль у цьому педагогів, які готували дітей до тестування.

Порушувалася тема опалення у школах. Пологівською райдержадміністрацією спільно з райрадою  проводиться ряд заходів по переведенню шкіл на альтернативне опалення. Це пов’язано з дорогим вугіллям (бл. 4 тисяч гривень за тонну) та газом. Зараз йде процес переведення Вербівської та Федорівської шкіл на нові індукційні електричні котли.

Зазначимо, що робота Громадської ради постійно висвітлюється на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут