Гірником бути престижно!

1
62

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» – підприємство металургійного комплексу з майже сторічною історією, яка нерозривно пов’язана з історією нашого краю.

Протягом усього періоду свого існування підприємство переживало різні часи, проте вистояло і продовжує стабільно працювати та розвиватися.

ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» взяло курс на переоснащення та оновлення: позбулося застарілого обладнання та транспортних засобів і придбало нову техніку. Так, у 2016 році для цеху формувальних сумішей закуплено новенький навантажувач фронтальний HYUNDAI для виготовлення глинистих сумішей, який підвищив продуктивність роботи підрозділу.

Протягом 2017 року вже придбали новеньке обладнання: бульдозер LiuGong для виконання робіт в кар’єрі та і складах та гідравлічний гусеничний екскаватор із зворотнім ковшем JCB, який працює в кар’єрі Центральному на дільниці видобутку, а також виконуються роботи з капітального ремонту гірничого обладнання та залізничного рухомого складу. У наступному році планується придбати ще дві одиниці високопродуктивного обладнання – екскаватор та бульдозер, а також виконати капітальні ремонти гірничого обладнання.

Проте найважливішою цінністю підприємства у всі часи лишалися люди. Зараз на підприємстві працюють більше 400 осіб. Середній вік працівників – 43 роки. Пліч-о-пліч з досвідченими знавцями своєї справи працює молодь.

Володимир Олександрович Попович  трудиться на підприємстві з 1986 року машиністом бульдозера. Саме йому довірили експлуатувати щойно придбаний бульдозер, бо зарекомендував себе як відповідальний працівник, вимогливий наставник. Він виконує виробничі завдання та дбайливо ставиться до обладнання, на якому працює. За період роботи на підприємстві підготував багато молодих фахівців, які зараз трудяться самостійно. За порадою до Володимира Олександровича можуть звернутися навіть майстри з ремонту гірничого обладнання. За сумлінність у роботі нагороджений грамотою Запорізької обласної ради, занесений на Дошку пошани підприємства.

Станіслав Володимирович Горулько, навпаки, працює в колективі лише рік, але вже встиг зарекомендувати себе, як старанний та відповідальний працівник. Станіслав освоїв на підприємстві гірничу справу та зробив перші кроки під керівництвом досвідченого машиніста екскаватора, нині вже пенсіонера,  Анатолія Петровича Лисенка. Тепер С.В.Горулько вправно керує екскаватором JCB та виконує планові показники.

З липня 2017 року заробітну плату на підприємстві підвищено у середньому на 32 %. У наступному році підприємство планує нарощувати обсяги виробництва та створювати додаткові робочі місця. Для цього буде набрано групу та організовано навчання за спеціальностями «машиніст екскаватора» та «машиніст бульдозера».

За довідками щодо навчання та працевлаштування звертатися до відділу кадрів ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Контактна особа – Тетяна Олексіївна Клименко, телефони: 06165-3-13-28, 066-641-26-60.

Отож, якщо ви молодий, енергійний, бажаєте працювати, розвиватися та отримувати достойну заробітну плату, запрошуємо  приєднатися до нашого колективу!

Анна Садова.

Фото Миколи Дрюченка.

1 коментар

  1. Гарна техніка, нічого не скажеш – справді престижна! Тільки зроблена не в Україні, навіть не з вітчизняної сталі. Сама Україна може виробляти лише сировину – з ями у вагони. Навіть там де діє повний цикл металургійного виробництва та експортується кінцевий продукт – для закордонних споживачів, в кращому випадку, то все рівно напівфабрикат.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут