Гав-гав: у Пологах вперше відбувся “Осінній собачий вальс” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

3
21

Сьогодні на “Бублику” відбувся “Осінній собачий вальс”. Це виставка собак. Таке дійство вперше пройшло в Пологах, але зібрало воно дуже багато учасників, глядачів і подарувало мегапозитивні емоції усім. Пологівці тепер хочуть собачий вальс щороку, а можна й кілька разів на рік)))

Детальніше про виставку читайте в газеті “Пологівські вісті”, а тут швидше дивіться фотки! Ми отримали величезне задоволення від спілкування з собачками, а ви? Діліться враженнями у коментарях.

3 КОМЕНТАРІ

    • Це ж виставка собак. Не хазяї брали участь у конкурсі, собаки! І Олександр, мабуть кому як, як по мені теж нічого – не кучерявий, зате вусааа! А його пес справді гарний… 😉

  1. А мені особливо приємно бачити на фото пса, до вирішення долі якого я теж долучилася. Ще цуценям він опинився на вулицях Запоріжжя, де виживав як міг, поки його не збила машина. І тут в житті песика з’явилися люди, які не пройшли осторонь, його вилікували, оплачували його перетримку. А потім доля ще раз посміхнулася йому і він опинився в нашому місті в родині, яка його любить і видно, що пес щасливий і його господар теж. І він аж нічим не гірший за інших собак, можливо більш породистих. Любов творить дива.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут