Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
16 Вересня 2017 Місто 1 509  3 

Гав-гав: у Пологах вперше відбувся “Осінній собачий вальс” (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Сьогодні на “Бублику” відбувся “Осінній собачий вальс”. Це виставка собак. Таке дійство вперше пройшло в Пологах, але зібрало воно дуже багато учасників, глядачів і подарувало мегапозитивні емоції усім. Пологівці тепер хочуть собачий вальс щороку, а можна й кілька разів на рік)))

Детальніше про виставку читайте в газеті “Пологівські вісті”, а тут швидше дивіться фотки! Ми отримали величезне задоволення від спілкування з собачками, а ви? Діліться враженнями у коментарях.


 1. Тарас сказав:

  Тоцький Олександр і його красень – найкращі!

  • Марина сказав:

   Це ж виставка собак. Не хазяї брали участь у конкурсі, собаки! І Олександр, мабуть кому як, як по мені теж нічого – не кучерявий, зате вусааа! А його пес справді гарний… 😉

 2. Ірина сказав:

  А мені особливо приємно бачити на фото пса, до вирішення долі якого я теж долучилася. Ще цуценям він опинився на вулицях Запоріжжя, де виживав як міг, поки його не збила машина. І тут в житті песика з’явилися люди, які не пройшли осторонь, його вилікували, оплачували його перетримку. А потім доля ще раз посміхнулася йому і він опинився в нашому місті в родині, яка його любить і видно, що пес щасливий і його господар теж. І він аж нічим не гірший за інших собак, можливо більш породистих. Любов творить дива.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.