Додаткові автобусні рейси до Дня міста

7
38

До Дня міста, в суботу 16 вересня, з метою організації належного транспортного обслуговування населення, виконавчим комітетом Пологівської міської ради організовано додаткові автобусні рейси за такими маршрутами:

 • за маршрутом № 1 «Автостанція Пологи- вул Магістральна, 572».

Час відправлення з автостанції Пологи – 22:00, 23:00, 23:30:

 За маршрутом № 5 «Автостанція Пологи вул. Дружби, 107»

Час відправлення з автостанції Пологи – 23:00, 23:30:

 Вартість проїзду 4 гривні, для  пільгової категорії громадян – 2 гривні.

Маршрут № 1 обслуговує  перевізник –  ФОП Мамаджанов Е.Ю, маршрут № 5 – ФОП Бондаренко В.М.

7 КОМЕНТАРІ

 1. Дивно якось виходе. А відповідно до публікації https://polvisti.com/2017/09/bezkoshtovnyj-projizd-pilhovykiv-na-prymiskyh-avtobusnyh-marshrutah-zabezpecheno-komu/ “З 1 вересня 2017 року для всіх жителів району, які мають пільги, проїзд на всіх приміських маршрутах безплатний.” , а от вже в сьогоднішніх новинах “для пільгової категорії громадян – 2 гривні.”, деж правди шукати???

  • Ви самі відповіли на своє питання: “З 1 вересня 2017 року для всіх жителів району, які мають пільги, проїзд на всіх приміських маршрутах безплатний.”. Проїзд безкоштовний у межах району, на приміських маршрутах, а у межах міста – 2 гривні, читайте уважніше.

   • Ірина Сергієвна, прохання до вас, можна якось дізнатись і сповістити людей через газаету, по одному автобусу буде? Бо людей багато! Мабуть всі не будуть поміщатись у один автобус. Дякую!!!

    • Шановна жителька мікрорайону Пологи-5, ми отримали коментар з цього приводу в міськраді: перевізники орієнтуватимуться на кількість людей, яких потрібно перевезти у вечірній час на Кагалін.

  • Згодна з Олександром. Таке враження, що вулиць Пушкіна та Зарічна для міста не існує. Хоча ми теж з великим задоволенням відвідали б свято, але ж як тоді дістатися додому в такий пізній час?.. На жаль, це проблема самих мешканців віддалених вулиць міста. Про нас ніколи не пам’ятають…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут