Дню фізичної культури і спорту – фізкультпривіт від учнів і вчителів КУ «Пологівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»

0
64

7 вересня учні і вчителі  КУ «Пологівська  ЗОШ І-ІІІ ст № 4» відзначили День фізкультури і спорту туристичним походом.  Загальні збори на спортивному майданчику  визначили пріоритети та мету цього Дня.

Заздалегідь розподілено маршрути класів. Так учні 1-2-х класів подорожували до міського парку, завзято змагалися і відпочивали. Учні 3-4-х класів відвідали парк залізничників.  Енергійно взяли участь у спортивних естафетах, добре відпочили. Учні 5-11-х класів всі разом вирушили до міської зони відпочинку. Подолавши довгий шлях, розташувалися у сосновій зоні, перепочили та гарно і корисно провели час разом із педагогами школи: представили класи та гучно промовили девізи.

5-А –  «Динаміт», 5-Б – « Щасливчики», 5-В «Мисливці за вдачею»

6-А – «Посмішки», 6-Б – «Спортики» 7-А –« Олімпійці», 7-Б –« Позитив»

8-А « Спортивна братва» 8-Б « Торнадо»  9-А «Сімейка», 9-Б «Бики»,

10-А « Кульбабка», 10-Б «БЕМС» , 11-А «Злюки бобри», 11-Б «Ведміді» розім’яли м’язи зарядкою,  грали у футбол, банментон, волейбол, запускали тарілки, грали у вибивного тощо.

В ході походу провели змагання:

Спортивна естафета – окремо для збірних команд 5-6-х, 7-8-х, 9-11-х класів.

Фестиваль козацької та похідної пісні.

А учні 9-11-х класів виробили навички користування засобом індивідуального захисту – протигазом.

Переможених  не було –  перемогла дружба і гарний настрій. Наприкінці заходу ознайомилися із лікарськими та їсними насадженнями паркової зони,  прибрали територію відпочинку і змагань. Час пройшов дуже швидко. Юні туристи, трішки виснажені проте щасливі, продовжили рух назад – до спортивного майданчику школи.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут