Чи існуватиме далі пологівське дротове радіо?

3
30

Голова районної ради Олександр Покутній провів нараду щодо подальшої діяльності КП «Пологівське радіомовлення». Наразі викликає занепокоєння постійне зменшення кількості радіоточок на території Пологівського району. Через збитковість структури дротового мовлення, телекомунікаційні організації не зацікавленні у збереженні ще існуючих та збільшенні кількості радіоточок, як у населення так і в організаціях, підприємствах, установах.
Незважаючи на складну ситуацію районне радіомовлення є важливим інструментом інформування населення органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також є засобом оповіщення громадян у випадку виникнення надзвичайних природних чи техногенних ситуацій. Фінансово–господарську діяльність редакція районного радіомовлення здійснює за рахунок власних надходжень та бюджетних коштів в рамках програми фінансової підтримки комунальних засобів масової інформації Пологівського району на 2016-2017 роки.
За результатами наради головою районної ради дано ряд доручень щодо продовження роботи по розробці проекту районної програми фінансової підтримки КП «Пологівська радіомовлення» на 2018–2020 роки; активізації роботи по укладанню угод з місцевими радами на висвітлення їх діяльності; підвищення ефективності роботи редакції радіомовлення та донесення до населення інформації про події соціально-економічного і культурного життя на територіях сільських рад Пологівського району.

3 КОМЕНТАРІ

    • Да.Я бы тоже отметила адекватность Покутнего.Что в это время является редкостью…

  1. А чому б не встановити в центрі міста гучномовець, і хай собі працює “радіоточка”? Всі бажаючі послухати радіо, приходитимуть сюди, аби поспілкуватися, обговорити останні новини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут