Будівництво фонтана майже завершено (ФОТОФАКТ)

7
42

7 КОМЕНТАРІ

  1. Ви лише уявіть, наскільки файно і привабливо виглядав би центр нашого міста, якби такий фонтан стояв на місці комуністичного пам”ятника! Краса, що там казати!

    • Согласна,а еще бы лучше,если бы фонтан был на месте часов! да еще и такой фонтан как на Кагалине!

  2. Фонтан буде, там де він спланований. Мене дивують думки поставити фонтан в центрі площі з постійним рухом транспорту та вантажними авто АТБ . Затишне місце біля Корони та 4 школи не поганий варіант. Хоча кожна думка має право на життя і слава богу не кожна на реалізацію.

    • Зрозуміло що вже пізно щось обговорювати де буде фонтан – бо він уже є там де є. Але справді – дивно чого не було широкого загальноміського народного обговорення теми, а все вирішили народні депутати? Мабуть вони в Пологах таки справді супернародні! Інша справа, що власники “Корони”, в тому числі й колишні (хто насправді її власник – окрема тема), раніше мали намір будувати фонтан на цьому ж самому місті тільки не коштом містян, а за свої гроші. Збіг? Інший збіг – кожне будівництво на території міста замовником якого виступає громада потребує розробки проекту. Проект коштує не дешево, інколи до половини вартості будівництва. А тільки сліпий не помітить що “кагалінський” фонтан, і “коронний” дуже вже схожі з зовні. А якщо бути об’єктивним – то однакові от, і до. Економія громадських грошей? А з інформації з компетентних джерел відомо що проєктів було два, окремих. Мать таки збіг…

  3. Пологівці в своєму репертуарі – не так і не те, безліч безглуздих думок. І всі в усьому знаються. Ганьба.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут