Агов, таланти, вас чекають у Будинку дитячої та юнацької творчості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

0
108

Сьогодні, 14 вересня, Будинок дитячої та юнацької творчості перетворився на концертний майданчик. Там влаштували День відкритих дверей.

А все для чого? По-перше, для того, щоб нові таланти запросити у гуртки, по-друге, щоб і себе показати. А показувати є що! Діти, які вже не перший рік займаються в БДЮТ, яскраво презентували свої гуртки, неперевершено виступили перед глядачами й запросили юних гостей приєднуватися до активного творчого життя. А воно в Будинку дитячої та юнацької творчості дуже різноманітне й цікаве, кожен зможе знайти собі заняття до душі. Варто тільки потрапити у цей чарівний і неповторний світ, де панують добро, любов і родинний затишок, де розвиваються таланти, – і ви залишитеся там надовго. Гарантовано керівниками гуртків і адміністрацією БДЮТ!

Тож не баріться записатися в гуртки!

Телефонуйте за номером:  0616522215.

Заходьте за адресою:  м. Пологи, вул. Державна,172.

Нагадуємо, у 2017-2018 навчальному році у БДЮТ працюватимуть наступні гуртки: танцювальний, театральний, вокальний, ВІА, сольний спів, цирковий, образотворче мистецтво, творча майстерня «Дивосвіт», «Чарівний бісер», в’язання гачком, «Народна творчість», основи біології, фототехнічний «Дагер», WEB-дизайн, початкове технічне моделювання «ВІМ», лідерство – запорука успіху, основи журналістики, шаховий, настільний теніс.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут