Що нового у вагонах? (Фото)

1
40

На сторінці ПАТ “Укрзалізниця” у Фейсбуці натрапила на цікавий пост. У ньому – фото та інформація про те, що з’явилося в нових вагонах потягів. Цікаво, коли прості українці побачать чисті, світлі, комфортні вагони? Скільки коштуватиме подорож у таких вагонах? Проте поглянемо, як “Укрзалізниця” покращила їх. Цікаво?

Що новенького у вагонах?
1. У кожному купе вікна з кватирками, що відкриваються, та спеціальні молоточки на випадок екстреної евакуації. Просимо без потреби не чіпати й собі на згадку не відкручувати.
2. У кожному купе – по дві розетки для зарядження мобільних пристроїв.
3. Збільшено кількість розеток у коридорі.
4. У вагонах встановлені комбіновані кип’ятильники, тож нагріти воду можна буде навіть під час стоянки.
5. Стінки тамбура – з антивандального матеріалу – нержавіючого металу з декоративним покриттям. Але з ним теж бажано поводитися адекватно.
6. Є додаткові фільтри в системі опалення та системі водяного пожежогасіння. Удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі.
7. Встановлена мікрохвильова піч.
8. Нова конструкція гачків для одягу – зручно, стильно, цікаво.
9. Кавовий апарат.

 

1 коментар

  1. Сама концепція такої комповки вагонів в межах країни де максимальні маршрути складають до 1000 км. – вчорашній день, гроші на вітер! Безглуздий тюнінг “столипіна”… Все що пропонує “Укрзалізниця”, і видає за досягнення годиться тільки для туристичних маршрутів типу “Східний”, чи “Сибірський експрес” середини 20 століття! 🙂

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут