За розбійний напад на пенсіонерів пологівчанка відсидить 8 років

0
4

Як повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області, за зухвалий злочин, а саме розбійний напад на двох пологівських пенсіонерів-інвалідів з проникненням до їхнього житла, обвинувачена отримала мінімальний строк, передбачений санкцією ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України, 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. З таким рішенням суду прокуратура не погодилась та оскаржила вирок Оріхівського районного суду щодо неї в апеляційному порядку.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами апеляційної скарги прокурора та ухвалив новий вирок, за яким нападницю засудив до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

При цьому встановлено, що обвинувачена раніше вже була неодноразово судима, у тому числі за аналогічні корисливі злочини. До помешкання потерпілих потрапила шляхом обману, представившись працівником благодійної організації. Окрім того, злочин скоювала не сама, а з жителем м. Поліг, інвалідом 2 групи з дитинства, який займався пошуком грошей у будинку, поки жінка била та погрожувала вбивством потерпілим.

Рецидив, скоєння розбійного нападу у стані алкогольного сп’яніння стосовно осіб похилого віку – ці обставини визнані судом обтяжуючими покарання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут