З ювілейним днем міста пологівців привітають зіркові гості

2
48

У Пологівській міській раді відбулося засідання оргкомітету, на якому обговорили підготовку до святкування 130-річчя міста. Його провів міський голова Ю.А.Коноваленко, який, зокрема, розповів про заплановану програму святкових заходів, зауваживши, що до неї ще можуть бути внесені зміни.

Отже, святкування дня міста  розпочнеться 15 вересня проведенням тенісного турніру на корті села Пологи під егідою міськради та ТОВ «АГРО КОМ 1990». Цього ж дня, орієнтовно, з 18.30 до 19.00 на центральній алеї міста має відбутися відкриття фонтану.

На 16 вересня заплановано урочисте підняття прапора Поліг, урочиста хода трудових колективів міста, святковий концерт, нагородження кращих пологівців грамотами, почесними знаками та ін. Як завжди, працюватиме виїзна торгівля, атракціони для дітей, свої вироби представлятимуть найвідоміші майстри-пологівці.

Та найбільш насиченою цього дня  обіцяє бути вечірня програма: на ювілей міста приїдуть відомі українські артисти – Асія Ахат, наш земляк Сергій Шамрай, Арсен Мірзоян та група «ТІК». А ще вечірні Пологи має прикрасити яскравий феєрверк.

У неділю, 17 вересня, з нагоди ювілею міста теж пройдуть спортивні змагання, а саме: у мікрорайоні Пологи-5 зранку та ввечері відбудуться футбольні матчі.

Остаточно затверджену програму святкових заходів надрукуємо в одному з наступних номерів «Пологівських вістей» та розмістимо на сайті газети.

 

2 КОМЕНТАРІ

  1. Асія Ахат, після макіяжу, звичайно не ретро артистка, але її сценічний вік майже як вік нашого міста! Та мабуть знайдуться в Пологах і її фанати, хоча як би “Фуршет” на Кагаліні таки відкрився шанувальників Асії Ахат було б куди більше… Гаразд – хоч не “Лєйся пєсня” від МЕЗу… 😉

  2. Это уже поинтереснее, нежели предыдущий вариант. Если каждый из участников концертной программы выступит по часу, то от услуг зиркы Арена можно было отказаться, а те 80 тысяч пустить на оплату детских аттракционов и сделать им праздник – бесплатные или почти бесплатные развлечения ))

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут