Як пологівці відпочивають на кінсько-роздорівській дамбі… тільки й того, що не хрюкають (ФОТОФАКТ)

7
36

У таку спеку усі намагаються врятуватися від пекучого сонця. Дехто цілими днями сидить вдома під кондиціонером, дехто – рятує себе прохолодними напоями, а ще багато людей їдуть до водойм, щоб там і відпочити, і похлюпатись у водичці.

Вирушаючи до водойми, відпочиваючі уявляють там чистий берег, прозору водичку у ставку та багато тіні від дерев. А яка ж картина насправді?

Ранок неділі. На годиннику близько десятої, а на «старій» дамбі, що у Кінських Роздорах, і яблуку вже немає де впасти. Берег заставлений машинами, біля води майже черга з охочих зайти в неї. Усі місця біля дерев давно зайняті. Малеча з радістю грається у водичці, батьки сидять на бережку, плюхають насіння собі під ноги, туди ж і чистять креветки. На зауваження, що це сміття потрібно прибрати до пакету, бо вони тут не самі, і по їхньому лушпинню ходять інші люди, відпочивальники ніяк не реагують, а продовжують далі займатися своєю справою. Тут з води вибігають їхні діти, рочків так по 5-6 і швидко біжать витиратися рушником по тому ж лушпинню і тих креветках, що залишили їхні батьки…

Трішки далі від цієї компанії сидять дві подружки, років так по 60-65, які голосно обурюються цією ситуацією. Починають вести полеміку, як далеко нам до Європи, що люди стали, наче свині, що раніше по-людськи ставились один до одного, поважали оточуючих, а зараз відбувається казна що. Коли бабусі жваво це обговорювали, то смакували качанами кукурудзи. Але як тільки сонечко почало припікати, жіночки швиденько зібрали свої речі, а обгризені качани викинули у кущі, що були поряд, обґрунтувавши це тим, що це органіка і так чинити можна. Дійсно, у чужому оці і соломину видно, а у своєму – колоду не побачиш.

Але правда те, що з такою культурою, і таким мисленням про Європу й справді говорити зарано.

Оксана Бойкова.

Фото автора.

7 КОМЕНТАРІ

  1. ну чому ж не хрюкають? вже більшість тієї свиноти не тільки хрюкає. от щоб поліція не тільки по селу їздила шукала “заробіток”, а ще й іноді заїздила до таких місць….. бо бажаючих пити там ой як багато

  2. Дійсно прикро – бо то все правда… А хтось пам’ятає яка була вода, дно, прибережне каміння на Старій, та Новій роздорських дамбах до того як місцева влада за безцінь (але мабуть не для себе) віддала водойми на відкуп так званим рибоводам-орендарям? Старожили ще певно можуть сказати що коли на дамбах хазяйнували місцеві колгоспи вода була куди чистішою та без специфічного запаху як зараз, дно та каміння не були засмічені та заросші залишками зернових відходів та комбікормів для годівлі риби, до того ж кожен рибалка-любитель мав змогу без “проблем”, якими тепер загрожують рибоводи-орендарі, посидіти з вудкою на березі… А рівень води регулювався так, що Суха та Мокра Конки, на яких зведені водосховища, завжди були з водою!

    • все повязано… крім “рибоводів” є ще т.звані “фермери” які зараз дууууже активно використовують гербіциди, і навіть заборонені . ця вся “зараза” стікає з полів в річки, в т.ч.дамбу, а вони творять свою справу знищуючи фауну що очищує воду… про “рибних” то окрема історія .

  3. І ще тут хтось хоче “відпочити” на Кагалінському ставку з лебедями. Всі ставки треба закрити і зробити платний вхід. Бо з нашим “європейським” народом по іншому ніяк.

    • Що, справді керівництво європейського “Мінералу” розглядає варіант платного проходу вашого неєвропейського народу до не своїх Кагалінських ставків, на не їхній території, з їхніми підрізаними лебедями? По-європейськи!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут