Волонтери: «Нашим захисникам потрібна допомога!»

0
32

Нещодавно представники громадської організації «Волонтерський рух Пологівщини» побували в Авдіївці. З цієї поїздки вони повернулися вражені побаченим. По-перше, туди складно було дістатися, адже дороги там майже не залишилося, на асфальті одні дірки. По-друге, Авдіївка сильно постраждала від обстрілів, у центрі міста будинки з пробитими стінами. По-третє, нашим військовослужбовцям там доводиться несолодко, бо не вистачає елементарно води, та ще в таку спеку.

Пологівські волонтери доставили військовим продукти харчування, воду та інші необхідні речі.

Захисники, які знаходяться в зоні АТО, і керівник ГО «Волонтерський рух Пологівщини» Вадим Сопільняк щиро вдячні за постійну допомогу небайдужим людям: сім’ям Бондаренків, Гавриленків, Інні Копил, Оксані Панасенко, Оксані Колеснік, Катерині Бойко, Людмилі Третяк, Оксані Мантуровій, Світлані Бліновій, Тетяні Спірідоновій, Катерині Табакович, Яні Прокопенко, Ліані Сторчак, Володимиру Славову, Андрію Коваленку, Аллі Немцевій, Наталії Кондратенко, Валентині Вербич, Ірині Гур’євій, Оксані Малій та Вікторії Білан.

Нині волонтери збирають допомогу для бійців, які після обстрілу потрапили у запорізький госпіталь. Необхідні фрукти, овочі та ін. Хто має бажання допомогти, може телефонувати за номером 095-134-16-64 (Вадим Дмитрович).

Наталія Осипенко.

Фото з архіву волонтерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут