У Пологах сім’ю атошника забезпечать житлом

0
40

2 серпня у Пологівській міській раді відбулося засідання комісії з житлових питань при міськвиконкомі, під час якого вирішили, кому з атошників дістанеться житловий будинок по вул.Плеханова.

Засідання відбулося за участю депутатів міської ради, представників громадськості, претендентів на житло та покращення житлових умов, а також керівника ГО «Ветерани АТО Пологівщини» Олега Вороніна.

Міський голова Юрій Коноваленко повідомив, що на виконання міської програми підтримки придбання житла для учасників АТО необхідно завершити процедуру розподілу житла. Враховуючи фінансові можливості, міська рада придбала будинок для учасника бойових дій на вторинному ринку. Міському бюджету придбання будинку і оформлення документів обійшлося майже у 80 тисяч гривень.

– Ми всі розуміємо, що в місті існує велика квартирна черга. Мова йде про 150-170 осіб, які потребують покращення житлових умов, враховуючи різні пільгові категорії (учасників війни, медиків, освітян, чорнобильців і т.д.). З депутатами ми обговорили це питання і прийшли до висновку, що потрібно з чогось починати і поступово допомагати людям з наданням житла. Звичайно, забезпечення квартирами – це дуже дороговартісне питання. На вторинному ринку приватні будинки нині коштують дешевше. На щастя, у бюджеті були вільні кошти, тож за них і придбали будинок. В наступному році будемо брати участь в обласній програмі і приймемо міську, щоб була змога на умовах співфінансування поступово забезпечувати житлом тих пологівців, які цього потребують, в тому числі і учасників бойових дій, які захищали нас в зоні АТО, – розповів Юрій Анатолійович.

Секретар виконкому міськради Оксана Ковалевська повідомила, що на квартирній черзі у Пологах 17 учасників бойових дій, які потребують житла або покращення житлових умов. Під час розподілу житла враховували склад сім’ї і потребу. В першу чергу, запросили тих, хто має чотири особи у складі сім’ї. Таких претендентів виявилося троє: Сергій Безверхий, Олександр Шпота і Григорій Захаров.

Будинок, який придбала міська рада, має дві житлові кімнати. Претенденти на отримання житла бачили його. Двоє з них відмовилися від нього, аргументуючи тим, що ні фізично, ні матеріально «не потягнуть» його, оскільки там необхідно робити масштабний ремонт. Григорій Захаров надав свою згоду на отримання житла. Тож залишилося затвердити рішення про передачу у власність атошнику цього будинку, а Григорію Анатолійовичу – отримати ордер, приватизувати будинок і хазяйнувати.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут