У інженерненських дітлахів – велика радість (+ФОТО)

0
10

Літо – пора канікул, дитячих розваг, святкового настрою та задоволення. Саме такі емоції отримали діти села Інженерного. Нещодавно в селі встановили два ігрових майданчики: один – в центрі села, адже кращого місця годі й шукати, поряд сільський Будинок культури та школа, тож дітлахи зможуть відпочити навіть під час великої перерви, а другий – по вул. Шевченка неподалік від сільської ради.

Майданчики були встановлені з ініціативи та за кошти сільської ради. Вітаючи всіх присутніх, сільський голова Наталія Костянтинівна Кошель наголосила, що встановлення ігрових споруд – це доказ позитивних змін у розвитку інфраструктури сільської території та підвищення якості життя у сільській місцевості. На ці зміни чекали не одне десятиліття.

Урочистим став момент перерізання стрічки головою сільської ради разом з дітлахами: кожний отримав маленький сувенір у вигляді пов’язки на руку, як спогад про свято.

Свято відкриття майданчиків вдалося на славу, пройшло цікаво та весело. Подарунком для гостей став виступ юних талантів Інженерненського Будинку культури Д.Письменного, В.Андрієнко, В.Капустян та гостей свята з Будинку культури с. І.Франка Н.Дедюк, В.Кицака, танцювального колективу «Фантазія».

Жваво, гамірно пройшла ігрова програма на свіжому повітрі для дітей, а надвечір для всіх жителів та гостей відбулася відеодискотека на території СБК. Найяскравішими героями свята були дітлахи та батьки, які раділи та веселилися.

Висловлюємо велику вдячність всім батькам, які відгукнулися на допомогу в упорядкуванні майданчиків, спонсорам, котрі допомогли зробити незабутнім свято, а саме В.О.Маловику, М.В.Левченку; Н.В.Колісник – за смачний обід, В.В.Арапу – за смаколики для артистів, В.М.Павловському – за гарний музичний відеосупровід.

Немає нічого кращого, ніж бачити, що твоя дитина усміхнена і щаслива! Бажаємо всім гарного настрою, багато яскравих емоцій.

У вересні запрошуємо дітей та їхніх батьків до Інженерненського СБК на заняття з вокалу, декоративно-прикладного мистецтва та театральної студії. Чекаємо на вас!

Вікторія Кривицька, директор Інженерненського СБК.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут