Резервістів Пологівщини відправили на навчання

0
10

Більше 120 резервістів першої черги вирушили на навчальні збори до Харківської області. Відбирали кращих з кращих. Про це розповів сьогодні вранці військовий комісар Пологівщини Олександр Манжос, який супроводжує пологівських резервістів.

– Сьогодні 7 чоловік з нашого району прибули на навчання, вони були у резерві. Серед них двоє є працівниками товариства «Аванте», по одному чоловіку – представники «Дніпрокераміки», «Мінералу», «Стелсі» та центру зайнятості. Ми знаходимося в Башкирівці Харьковської області, – зазначив Олександр Володимирович.

Додому хлопці повернуться через місяць. Навчання проходять навіть досвідчені бійці. І саме резервісти першочергово можуть повернутися на війну у разі погіршення ситуації на Сході.

Нагадаємо, що в резерв зараховують військових, які служили за мобілізацією або за контрактом. Ці люди мають досвід служби в АТО. За хлопцями, яких відправили на навчальні збори, зберігається робоче місце, їм виплачують середню зарплату за 30 днів, окрім того, виплачують добові, за результатами року резервісти можуть отримати додатково від 1600 до 3200 гривень, в залежності від звання і посади. Покликані на навчальні збори підпадають під категорію військовослужбовців, на них на час проходження зборів поширюється страховка і всі пільги, що надаються державою своїм захисникам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут