«Пологівські вісті» знову серед найкращих та вже вільні!

1
38

Приємно, що нашу районну газету щороку відзначає Національна спілка журналістів України. Так, у 2015 році «Пологівські вісті» визнано кращою районною газетою України. У 2016 році секретаріат НСЖУ високо оцінив роботи нашої колеги Наталії Осипенко і відзначив її Почесною грамотою у номінації «Журналіст року». Цього року редакція газети «Пологівські вісті» також отримала визнання і нагороду за проведення журналістської акції «Пологи чепуряться». Ці приємні нагороди співпали ще з однією визначною подією в житті газети, з 7 серпня 2017 року “Пологівські вісті” незалежне видання. Комунальне підприємство “Редакція газети “Пологівські вісті” перетворилося на ТОВ. Відтепер засновник підприємства не районна рада, а трудовий колектив.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася на острові Хортиця, де висадився журналістський «десант» з усіх куточків нашої країни. «Акул пера» нагороджував голова НСЖУ Сергій Томіленко. Неймовірно приємно, що почесні нагороди отримали багато наших колег із Запорізької області, а Запорізька обласна спілка журналістів вже вдруге поспіль визнана найпотужнішою обласною спілкою журналістів.

Зустріч  з колегами, обмін досвідом, генерування нових ідей та тем для публікацій – ось що привезли з собою до Поліг редактор газети Ірина Лісова та рекламний менеджер Оксана Бойкова.

А ще журналістська братія славиться підтримкою та солідарністю. Наступного дня ми, разом з колегами з Києва, Кропивницького, Вінниці, Одеси, Рівного, Ужгорода, Слов’янська, Запоріжжя, Токмака, Мелітополя виїхали до Оріхова, щоб підтримати  редактора газети «Трудова слава» Світлану Карпенко. Місцеві оріхівські депутати, керуючись своїми особистими законами та амбіціями, на одній з чергових сесій зняли редактора з посади. Своє рішення ніяк не пояснили. На зустріч з журналістами України прийшли лише один депутат з «Опозиційного блоку», голова райради та її заступник. Представники влади запевнили, що нічого проти редактора не мають і на вересневій сесії це питання повинно вирішитись позитивно, згідно із Законом України. Тим паче, що вже є безліч позитивних прикладів щодо роздержавлення районних газет. Наше комунальне підприємство “Пологівські вісті” вже тиждень тому перетворилося на товариство і пологівська влада не перешкоджала роздержавленню, а навпаки – усіляко підтримувала та допомагала. Сподіваємося, що все так само вирішиться і з «Трудовою славою».

Ірина Лісова, Оксана Бойкова.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут