Пологівські мисливці радіють: відкрився новий сезон полювання

2
14

Пора томливого чекання для пологівських мисливців завершилася, адже у  суботу, 12 серпня, відбулася довгоочікувана подія для всіх мисливців – відкрився  сезон полювання на пернату дичину на території Пологівського району.

– Сезон полювання відкрився із сходом сонця у суботу і триватиме до 31 грудня, – розповів директор Пологівського лісомисливського господарства Володимир Носик. – Полювати можна тільки в світлий час доби, вночі полювання категорично заборонено. Дні полювання – субота і неділя, а мисливці з собаками мають додатковий день – це середа. Полювати можна на качок, гусей, голубів, перепелів, лисок, норців, лисух, куликів…

 

Норма добування пернатої дичини для одного мисливця: норці – 2, гуси – 3., качки – 5, лисухи – 6, перепели – 15, кулики – 10, голуби – 10 штук.

Часто від своїх читачів дізнаємося про випадки, коли мисливці поводяться зухвало, ходять з рушницями селами, стріляють біля житлових будинків. Подібні випадки перевіряють і порушників притягують до відповідальності. Як повідомили в поліції, відкриття нового сезону пройшло без інцидентів та правопорушень.

У свою чергу Володимир Іванович нагадує, що кожен мисливець повинен мати дозвіл на зброю, посвідчення мисливця, контрольну та відстрільну картки. Також він звертається до всіх мисливців Пологівщини з проханням бути вкрай обачними та  не порушувати правила полювання.

– Важливо обережно поводитися з вогнем, наприклад, під час паління чи розведення багаття. І, звичайно ж, шановні мисливці, обережно поводьтеся зі зброєю! Відкривати вогонь в межах населених пунктів не можна, тільки за 200 м від житлових будинків.

 

 

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут