Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.
10 Серпня 2017 Місто 479  0 

Пологівські медики надавали допомогу пасажиру поїзда «Київ-Бердянськ», в якого стався тепловий удар


Синоптики попереджали, що у серпні на нас чекатиме спека, але ніхто не сподівався, що вона виявиться настільки сильною. В полудень, коли сонце опиняється в зеніті, навіть у холодку термометри показують плюс 40 з лишком. Як тут не відреагує людський організм?

У відділенні швидкої допомоги Пологівської ЦРЛ не приховують, що за час аномальної спеки кількість викликів карети «Швидкої допомоги» зросла відчутно. Особливо на погіршення самопочуття скаржаться хворі, що страждають через високий тиск та захворювання серцево-судинної системи. А в цей понеділок «Швидка допомога» виїжджала на станцію Пологи, де в пасажира поїзда «Київ-Бердянськ» стався тепловий удар. Звичайно, при такому сервісі, який забезпечує Укрзалізниця, до цього недовго.

І все ж, доки триває аномальна спека, бережіть себе від подібних ексцесів. Якщо у відпустці, тримайтеся ближче до кондиціонерів або водойм, не важливо, море це, річка, ставок чи кран з водою. Якщо працюєте на свіжому повітрі, пийте більше води, виключіть з раціону каву, чорний чай, подбайте також про легкий одяг і головний убір. Як обіцяють синоптики, «африканська» погода протримається до кінця тижня, а на початку наступного жара на кілька градусів спаде. Так що тримаймося і бережімо себе!

Лідія Слабишева.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.