Пологівщина пам’ятає своїх героїв

0
34

Незабаром відзначимо одне з найбільших державних свят – День незалежності України. Сьогодні це не просто дата у календарі. Кожен українець усвідомлює, якою ціною вдається зберегти незалежність. На жаль, це ціна великих і непоправних втрат…

На захист країни у 2014 році стали кращі з кращих її синів, серед них і пологівці Дмитро Шингур, Роман Соловйов, Артем Корнєв, які віддали свої життя у боротьбі за мир на рідній землі.

Пологівці пам’ятають своїх героїв. Напередодні Дня незалежності представники влади, а саме голова райдержадміністрації Артур Крупський, його заступник Ірина Півень, начальник відділу культури і туризму Марина Діденко, міський голова Юрій Коноваленко, разом з керівником центру допомоги учасникам АТО Валерієм Орловським відвідали могили наших загиблих захисників, де провели мітинги пам’яті і поклали квіти.

На території Воскресенської об’єднаної громади до делегації приєдналися сільський голова Микола Гузенко, староста с.Кінські Роздори, сщ.Магедове, с.Лозове Сергій Губенко, працівники сільської ради, односельці, а також батьки Дмитра Шингура Василь Іванович і Олександра Дмитрівна.

Кажуть, час лікує. Проте скільки б не минуло днів, місяців, років, рани від втрат не загоюються, а у пам’яті пологівців наші герої вічно житимуть.

Наталія Осипенко.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут