Освітяни Пологівщини збиралися на колегію (ФОТО)

1
34

Сьогодні, 30 серпня, пологівські освітяни зібралися у залі засідань районної ради. Відбулася традиційна педагогічна колегія, на якій підбили підсумки діяльності системи освіти району в минулому навчальному році і обговорили пріоритетні завдання на новий навчальний рік.

До освітян звернулися представники влади, а саме голова районної ради Олександр Покутній, голова РДА Артур Крупський, міський голова Юрій Коноваленко. Вони від щирого серця привітали вчителів з початком нового навчального року, побажали їм витримки, здоров’я і великих творчих досягнень. Кожен говорив і про проблемні питання освітніх закладів, які потрібно вирішувати. Усі проблеми представники влади добре знають і намагаються вчасно і у міру  можливостей бюджету  їх вирішувати.

Про підсумки діяльності системи освіти в районі у минулому році та пріоритетні завдання на нинішній рік доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Павло Капітонов. Він від усіх освітян подякував районній і міській владі, головам сільських рад, спонсорам, батькам учнів, керівникам підприємств та фермерських господарств за допомогу у проведенні ремонтів у навчальних закладах району.

Про сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі розповіла завідувач дитячого садка “Сонечко” Світлана Замирайло. Усі присутні мали змогу побачити на слайд-шоу заняття, які проводять для дітей у садочку.

Говорили і про діяльність сільських шкіл в умовах модернізації освіти. Доповідала з цього питання заступник директора з навчально-виховної роботи Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Тамара Петренко.

Цікавою була інформація про результати участі школярів Пологівщини у ЗНО-2017. Методист РМК відділу освіти, молоді і спорту РДА Юлія Личката ознайомила присутніх з успіхами пологівських випускників. Найкращі результати ЗНО показали школярі Пологівської гімназії “Основа”, колегіуму №1, СРШ №2, ЗОШ №4 та інших шкіл району.

Про впровадження  інклюзивної освіти розповіла завідувач психолого-медико-педагогічною комісією відділу освіти, молоді та спорту РДА Юлія Тоцька.

Виступила і голова районної організації профспілки працівників освіти Зоя Мовчан, яка порушила питання заробітної плати вчителів, виплат за престижність і т.д.

Колегія тривала більше 2 годин, за цей час освітяни і представники влади озвучили чимало проблем і похвалилися досягненнями. Результати роботи в минулому році вагомі, а новий навчальний рік має принести ще більше досягнень, якими б можна було пишатися.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут