Офіційно: залізничники оперативно ліквідували на станції Пологи наслідки сходження вагонів з рейок

5
60

На Придніпровській залізниці оперативно усунули наслідки сходження з рейок вантажних вагонів на станції Пологи (Запорізька область). Рух пасажирських та вантажних поїздів через станцію не припинявся. Про це повідомляється на офіційному сайті Придніпровської залізниці.

Об 11:00 на одній зі станційних колій сталося сходження з рейок трьох вагонів зі шлаком у вантажному поїзді, який прямував маршрутом Маріуполь – Капустине (Одеська залізниця).

На місце сходження виїхала комісія у складі фахівців різних служб на чолі з директором регіональної філії «Придніпровська залізниця» Миколою Кужавським, а також Пологівський відновний поїзд.

Завдяки злагодженій роботі залізничників вагони в короткий термін були поставлені на рейки, на місці інциденту виконали заміну пошкодженої рейко-шпальної решітки, перевірили справність пристроїв СЦБ та зв’язку. О 19:00 відновні роботи успішно завершилися.

На час ліквідації наслідків сходження залізничники також забезпечили чітку організацію руху вантажних та пасажирських поїздів через станцію. Усі пасажирські потяги прослідували за графіком, не припинявся й пропуск поїздів із вантажами в напрямку Маріуполя та зворотно.

Причини сходження вантажних вагонів наразі з’ясовуються.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Хай би посміли не оперативно ліквідувати! Пасарирський рух через ст. Пологи – то пусте, а от вантажний… – то тепер стратегічна тема для маріупольських металургійних виробництв! Покарання послідувало б негайно!

  2. Шановні газетярі, уникайте прикрих помилок у своїх дописах. Що це за “відновний поїзд”, “відновні роботи”?

    • Дякуємо за зауваження, доречне, хоча спеціально нічого не виправляли і вказали першоджерело, щоб потім ніхто не дорікав, що перекрутили інформацію. Слово в слово з першоджерела.

    • Шановний, уникайте неперевірених коментарів! Відновний поїзд, та відновні роботи. Гугл в поміч.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут