2 Серпня 2017 Країна 430  5 

“Ножницы золотые?!” Украинец рассказал о возмутительной манипуляции врачей


Глава координационного совета “Всеукраинской сети людей, живущих с ВИЧ” Дмитрий Шерембей привел пример, как в Киеве пытались взять за операцию 110 тыс. грн, когда в 20-ти километрах от столицы врачи провели аналогичною операцию за 10 тысяч гривен.

Об этом он рассказал в интервью Радио Свобода.

“Простой бытовой пример: у матери моего друга инсульт, она попадет в больницу в 200 километрах от Киева. Ему говорят: надо везти в Киев, только в Киеве спасут. Операция стоит 110 тысяч, и ее надо делать сегодня ночью. Слава богу, ему попался добросовестный врач в той же больнице, который сказал: в 20 километрах отсюда областной город, и там эта операция стоит 10 тысяч, а врачи не менее квалифицированные”, – рассказывает он.

Шерембей добавляет, что мать друга пришла в сознание уже через сутки после операции, а через трое суток она уже говорила. “Но разница в девяносто тысяч. У меня простой вопрос: что же, в Киеве это делали золотыми ножницами, а там – ржавыми?” – спрашивает он.

На замечание журналиста о том, что в Киеве другая платежеспособность населения, Шерембей сказал: “Мне рассказали, что каждый, кто переадресовывал пациентов в ту больницу, получал за это свой тариф”.


 1. Анонім сказав:

  Україна давно територія мафія, це знає кожен хто бував за її межами. Прикро що деякі українці про це навіть не здогадуються, а інших така ситуація влаштовує. Але захворіти може кожен, і дуже велика різниця лікуватися за кордоном, та вдома – де медична сфера давно мафіозний філіал. Ще цікавіше слухати та читати явно замовні байки, навіть в місцевих виданнях, про переваги українськох медичної реформи, якщо сам бачив, відчув, та порівняв європейську медицину з українською, як то кажуть, на собі!
  Проте різниця таки інша чим в статті: 110 тисяч – 10 тисяч хіба = дев’яносто тисячам?

 2. Ольга сказав:

  Дозвольте, шановний, зробити уточнення: не деякі українці, а переважна більшість, які не були по закордонах і навряд чи там будуть. А ось про те, що українська медицина корумпована, знаємо давно. Моєму чоловіку робили операцію не в обласній, а в районній лікарні Запоріжжя, і взяли за неї в кілька разів менше, і догляд забезпечили належний. Безкоштовно. Тому й вірю в цю байку, що знайшлася людина, котра порадила звертатися не в столичну лікарню, а в периферійну, де понтів і апетитів поменше, а професіоналізму нерідко побільше. Хоча в цілому наші українські лікарі і наша українська медицина не такі вже й недолугі, як ви пишите. Якби нам нормальні реформи та нормальну владу, яка б не тягла собі в кишені, українська медицина була б покруче європейської, тоді б такі, як ви, лікувалися б тут. Хоча, щось мені підказує, ви й зараз тут лікуєтесь, бо звідки у вас гроші чи страховка, а просто хотіли випендрюватися.

 3. Анонім сказав:

  Ніколи не мав бажання сперечатися, чи вступати в дискусії з людьми некомпетентними, недолугими, які не знають, не чули, не були-не бачили, але завжди впевнені в своїй правоті! Не має сенсу таким щось доводити – завжди буде по їхньому. А на Заході через це частенько дивляться на багатьох українців як на дикунів… Але в даному випадку Вам, шановна, дам просту пораду. Так от: вірьте, та довіряйте людям які живуть поруч, навіть якщо вони не схожі на Вас! Не робіть попередніх висновків навіть якщо такі вам подобаються! Побачите – Господь зробе так, що Ви та Ваші рідні менше хворітимуть. Я теж Вам цього бажаю!
  А декілька фото з телефону, та недавня публікація в пресі – то Вам для порівняння…

  http://24tv.ua/ru/nastojashhie_uzhasy_bolnicy_na_ukrainskom_kurorte_zhenshhina_pokazala_foto_nechelovecheskih_uslovij_n843495

 4. Ольга сказав:

  Тільки-но переглянула “Настоящие ужасы” і мимоволі склалося враження, що вишукуєте лише погане. Такого добра вистачає і там, і тут. сьогодні від знайомої почула, як рятували її родича за кордоном, яким, перебуваючи там в гостях, мав необережність захворіти. За те, що приїхали, помацали і встановили діагноз, виписали рахунок майже на тисячу євро. тож, як вам там добре, їдьте туди, ніхто не тримає. Прийде час і в нас буде не гірше, ніж у тих, на кого посилаєтесь.

  • Анонім сказав:

   “Ах, как сладки гусиные лапки! А ты их едал? Я не едал, но мой дядя видал, как их барин едал.” – десь приблизно так…
   Хоча… здається Вам варто відвідати лікаря психіатра! Краще безкоштовного…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.