Нардеп постарався: У Новоселівці буде газ

3
48

Газифікація села розпочалася ще в 2011-2012 роках, а відновилася тільки цього літа, бо аж 5 років проект був заморожений.

Люди за власні гроші та частково за кошти місцевої агрофірми встановлювали газові котли і підводили труби до своїх домівок, а потім, як грім серед ясного неба, новина про те, що на газифікацію не вистачає коштів. Потрібно було довести трубу до села довжиною 9,5 кілометрів. Всі ці роки у бюджеті не знаходилися кошти на завершення цієї справи.

Але газ у Новоселівці все-таки буде. Як повідомив голова районної ради Олександр Покутній, блакитні вогники новоселівці врешті побачать у своїх домівках вже до кінця цього року. Кошти на завершення проекту по газифікації Новоселівки, а це 6 мільйонів гривень, з’явилися завдяки ініціативі народного депутата України Вадима Кривохатька. Саме Вадим Вікторович зміг добитися фінансування цього  проекту з державного бюджету і кілька тижнів тому робітники почали прокладати газопровід.

Проте, можливо, потрібно буде додатково шукати ще 2,5 мільйони гривень. Новоселівці сподіваються, що це питання вирішиться і їхня мрія про газ, нарешті, стане реальністю.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Сьогодні будувати соломобрикетопроводи, та лузгопалетотренспортеропроводи перспективніше чим проводити газ! А жити в печерах та землянках скоро буде прийнятно для рядових українців – бо інше то роскіш, а значить злочинно!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут