Оксана БЕВЗЮК


7 Серпня 2017 Район 410  3 

Нардеп постарався: У Новоселівці буде газ


Газифікація села розпочалася ще в 2011-2012 роках, а відновилася тільки цього літа, бо аж 5 років проект був заморожений.

Люди за власні гроші та частково за кошти місцевої агрофірми встановлювали газові котли і підводили труби до своїх домівок, а потім, як грім серед ясного неба, новина про те, що на газифікацію не вистачає коштів. Потрібно було довести трубу до села довжиною 9,5 кілометрів. Всі ці роки у бюджеті не знаходилися кошти на завершення цієї справи.

Але газ у Новоселівці все-таки буде. Як повідомив голова районної ради Олександр Покутній, блакитні вогники новоселівці врешті побачать у своїх домівках вже до кінця цього року. Кошти на завершення проекту по газифікації Новоселівки, а це 6 мільйонів гривень, з’явилися завдяки ініціативі народного депутата України Вадима Кривохатька. Саме Вадим Вікторович зміг добитися фінансування цього  проекту з державного бюджету і кілька тижнів тому робітники почали прокладати газопровід.

Проте, можливо, потрібно буде додатково шукати ще 2,5 мільйони гривень. Новоселівці сподіваються, що це питання вирішиться і їхня мрія про газ, нарешті, стане реальністю.


 1. статист сказав:

  Сьогодні будувати соломобрикетопроводи, та лузгопалетотренспортеропроводи перспективніше чим проводити газ! А жити в печерах та землянках скоро буде прийнятно для рядових українців – бо інше то роскіш, а значить злочинно!

  • Анонім сказав:

   Полностью согласен. И это всё благодаря “революции гидности” жыть не гидно.

 2. Анонім сказав:

  Труба может и будет, а вот газ…, это вопрос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.