На стадіоні нам сумно не буває!

0
30

На стадіоні Пологи-5 завжди можна весело та корисно провести час. Тут щодня зустрічаються жителі мікрорайону: і діти, і дорослі. 

Кожен знаходить собі заняття до душі. Приходять цілими родинами. Хтось бігає, коло за колом, щоб бути у гарній формі, хтось ганяє м’яча по полю, хтось просто вирішив активно провести час зі своїми дітьми.

До речі, тренери та інші досвідчені пологівці-спортсмени постійно на місці.  Свою любов до спорту вони передають юнакам та дівчаткам. Таким чином, дорослі спортсмени подають гарний приклад підростаючому поколінню. Футбол, волейбол, гімнастика, біг – ці види спорту популярні на стадіоні. Приємно, що за футбольним полем цілодобово доглядають. Травичка тут регулярно поливається і підживлюється.

Якщо вам сумно зранку – ідіть на стадіон, якщо вам немає чим себе зайняти ввечері – ідіть на стадіон. Рух – це життя! Ми також пропонуємо вам надсилати свої фото, зроблені під час активного дозвілля на стадіонах міста, на нашу електронну адресу: [email protected] Найкращі фотографії будуть опубліковані на сайті та на сторінках газети “Пологівські вісті”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут