На сайті «Пологівських вістей» з’явилася рубрика «Довідник»

0
30

Шановні друзі, маємо для вас приємну новину! На сайті «Пологівських вістей» працює розділ «Довідник», де представлений широкий перелік пологівських фірм і установ. Сьогодні довідник ще перебуває в стадії наповнення, але з часом в ньому можна буде знайти будь-яку інформацію про підприємства або послуги, що вас цікавлять.

Довідник для зручності складений  за алфавітом та за рубриками, де представлені адреси і телефони фірм Пологівського району, коротка інформація про напрямок діяльності, а також прямі посилання на сайти підприємств і організацій, фірм та установ, якщо такі є.

Ми довідник створювали з бажанням допомогти вам, адже з ним ви витратите мінімум часу для того, щоб знайти необхідні координати та інформацію. База даних фірм і організацій щодня доповнюється та оновлюється.

Також довідник на сайті «Пологівських вістей» – це чудовий спосіб пологівським фірмам, установам та організаціям заявити про себе. Адже інформацію у довіднику потенційні клієнти можуть переглядати будь-де та будь-коли. Тому варто надати вичерпну інформацію про послуги.

Розміщення інформації  в довіднику сьогодні коштує 250 гривень на рік. Для того, щоб розмістити інформацію про ваше підприємство, необхідно зателефонувати за вказаним нижче номером телефону, або ж відправити на електронну адресу вашу заявку. Після узгодження, інформація про підприємство буде додана до каталогу довідника.

Рекламний менеджер – 066 438 53 08.

Електронні адреси: [email protected],   [email protected]

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут