Ловилась рибка велика й маленька, або як пологівські залізничники з’їздили на риболовлю?

0
28

Цієї неділі працівники залізниці відзначать День профспілки залізничників і транспортних будівельників. Масштабних святкових заходів, які влаштовували раніше, не буде, але це не значить, що залізничники взагалі залишилися без свята.

Ні! У Пологівському локомотивному депо вирішили, що таки треба трохи розважитися і відпочити від нелегкої щоденної роботи. Напередодні свята для деповчан влаштували традиційний чемпіонат зі спортивної риболовлі.

Переможець змагань Максим Білоглавський.

Як повідомив головний суддя змагань Володимир Бойко, чемпіонат проводили на ставку, який в народі називають «Зразками». Взяли участь у ньому 20 працівників локомотивного депо. За умовами змагань риболовля тривала 4 години поспіль, а переможців визначали після визначення ваги улову.

Найбільше риби зловив Максим Білоглавський, тож він і посів перше місце. Він же і переміг у номінації «Найбільша рибина», виловивши 1,5-кілограмового коропа. Друге місце посів Микола Тоцький, а третє – Михайло Грачов. Найменшу рибинку зловив Владислав Тимошенко, а найперший улов був у Володимира Бугая.

Від профспілкового комітету локомотивного депо призери і номінанти отримали кубки, грамоти, особисті подарунки для занять риболовлею.

Звичайно, після змагань усі смакували смачними юшкою та пловом. Загалом цікаво провели час, відпочили, поспілкувалися і отримали задоволення від риболовлі.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву локомотивного депо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут