«Горді зватися українцями»

1
16

Урочистий захід під такою назвою зібрав пологівців дощового ранку середи, щоб відсвяткувати День Державного Прапора України. Ведучі Ольга Заєць та Дмитро Данілець особливо пікреслили, що це свято передає дух патріотизму та гордості за нашу націю, яка, тримаючи в руках цей символ, пройшовши випробування, створила і продовжує будувати незалежну державу.

Привітали пологівців зі святом голова райдержадміністрації А.Є.Крупський, член громадської організації «Ветерани АТО Пологівщини», учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції В.В.Орловський. Від молоді Пологівщини слово взяла учениця гімназії «Основа» Єлизавета Бурштика, яка, зокрема, прочитала глибоко патріотичний вірш учня гімназії Максима Мащенка. Святкового настрою додали виступи танцювального колективу «Золотий ключик» та пісня «Україна – любов моя» у виконанні Наталії Самойлик.

Тож, вшановуючи головний державний символ України – її прапор, пологівці, як і всі українці, висловили щирі сподівання на те, що він стане уособленням світлої долі нашої держави.

Наш кор.

Фото Оксани Бойкової.

1 коментар

  1. Незрозуміло – в чому гордість? Те що стверджуєсться на рівні державної політики: “пройшовши випробування, створила і продовжує будувати незалежну державу” – не більше чим гра пафосних слів. Для України в цілому здобутків немає ніяких, є тільки прогресуючі втрати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут