Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
29 Серпня 2017 Місто, Фоторепортаж 487  2 

Дитячий майданчик, чи майданчик для вигулу собак?(ФОТОФАКТ)


Дуже приємно, що останнім часом у Пологах встановлюють дитячі майданчики по всьому периметру міста. На них малюки з радістю граються, веселяться та насолоджуються компанією інших дітей, але, на жаль, досить часто доводиться спостерігати за тим, як пологівці біля дитячих майданчиків та на них вигулюють своїх собак.

Мами, котрі приводять дітей погратися, часто жаліються на те, що господарі собак і кішок часто не прибирають за своїми улюбленцями, і дітям доводиться гратися на забрудненій території. Потрібно зауважити, що собака разом з фекаліями викидає зі свого організму мільйони яєць глистів. Також є ймовірність, що тварина може напасти на дитину і заподіяти малюкові багато шкоди для здоров’я, не кажучи вже про те, що доведеться зробити ряд щеплень.

Потрібно пам’ятати, що, відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, громадяни, які є власниками собак, котів та інших тварин, посадові особи підприємств, установ і організацій, що утримують собак та котів та інших тварин, несуть відповідальність у встановленому законодавством порядку: порушення правил благоустрою території міста, а також недодержання правил щодо забезпечення чистоти і порядку в місті тягне за собою попередження або штраф:  для громадян – від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян і попередження або штраф для посадових осіб в розмірі від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходу громадян.

На дитячому майданчику, що біля стоматології, нещодавно встановили табличку «Вигул собак заборонено», ми її там побачили надвечір п’ятниці, а ось вже у вівторок зранку від неї залишилася одна труба. Можна тільки розвести руками, і гадати, кому ж вона заважала…

Оксана Бойкова.

Фото автора.


  1. Нестор Іванович сказав:

    Не гнівіть батьку! Собакам табличка заважала, вочевидь.

  2. zp сказав:

    патрульна поліція має карати вигульщиків виправними роботами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.